banner461
banner195

Ecemiş Yılın Hekimi Seçildi

Nevşehir’de Yılın Hekimi seçilen Uzm. Dr. Gülçin Cengiz Ecemiş’e Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay tarafından plaket ve Başarı Belgesi takdim edildi.

 Ecemiş Yılın Hekimi Seçildi
19 Mayıs 2014 Pazartesi 15:12

banner143
banner134

 Ecemiş Yılın Hekimi Seçildi

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Yılın Hekimi seçilen Uzm. Dr. Gülçin Cengiz Ecemiş’e Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay tarafından plaket ve Başarı Belgesi takdim edildi.

Sağlık Müdürü Ünlübay, Nevşehir Devlet Hastanesinde İç Hastalıkları Endokrinoloji ve Metabolik Hastalıklar Uzmanı olarak görev yapan Uzm Dr. Gülçin Cengiz Ecemiş’i makamında kabul etti.

Dr. Rahim Ünlübay, Sağlık Bakanlığı tarafından, görevini büyük fedakârlık ve gayret içinde ifa edip, hastalarına karşı üstün sabır ve özverili yaklaşımları ile gerek hastaların gerek sağlık personeline karşı tutumu nedeni ile çalışma arkadaşlarının, gerekse Nevşehirlilerin sevgi, saygı ve takdirini kazandığı için Nevşehir’de Yılın Hekimi seçilen Uzm. Dr. Gülçin Cengiz Ecemiş’i kutlayarak, Nevşehir Devlet Hastanesi’nde göstermiş olduğu özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı Teşekkür Plaketi ve Başarı Belgesi takdim etti.

Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay’a teşekkür eden Uzm Dr. Gülçin Ecemiş’te, yılın doktoru seçilmesinin kendisi için onur ve gurur verici olduğunu belirterek, Nevşehir’de 2 yıldır görev yaptığını söyledi. “Nevşehirlilere hizmet etmek benim için büyük bir mutluluk.” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ahmet YILMAZ - 4 yıl önce
vallahi bu ödülü hakeden o kadar çok hekim var ki...bu ödül bir tek kişiye verilmekle haksızlık yapılıyor..en az 10 kişiye verilmeli..yada diğerlerini bu başarılı özverili çalışmalarından dolayı teşvik etmeli