banner461
banner195

Eczacı Kart Uygulaması Başlıyor

Nevşehir Eczacılar Odası Başkanlığından yapılan açıklamada Türk Eczacıları Birliğine Üye Eczacılara verilecek olan Eczacı Kart için ilk resmi adımın atıldığına dikkat çekildi.

Eczacı Kart Uygulaması Başlıyor
13 Mayıs 2015 Çarşamba 12:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Eczacılar Odası Başkanlığından yapılan açıklamada Türk Eczacıları Birliğine Üye Eczacılara verilecek olan Eczacı Kart için ilk resmi adımın atıldığına dikkat çekildi.

Konuya ilişkin açıklamada; “TEB ile ilgili firma, anlaşmaya varılan hizmetler konusunda işbirliği yapmak için mutabakata vardı. Eczacılarımız için Avantajlı bir kimlik kartı özelliği de taşıyacak olan Eczacı Kart, eczacılarımızın yapacakları alışverişlerde de indirimden yararlanmalarını sağlayacak. Eczacıların yanı sıra, TEB tarafından sisteme girmeleri kabul edilmiş eczane çalışanları ve eczacı yakınları da platforma üye olabilecek ve kart talebinde bulunabilecekler. Üyelere verilecek olan kartlar, manyetik, temassız ve temaslı olarak çalışabilen, en üst düzeyde güvenlik önlemleri ile donatılmış, IEEE ve TSE standartlarına uygun, çipli ve kişiye özel resim fonksiyonlarını taşıyacak. Eczacı Kart sahibi kişiler, TEB’in anlaşma yaptığı tedarikçilerden sipariş verdikçe puan kazanacak ve tekrar satın almalarında puanlarını kullanabilecekleri gibi, TEB’in anlaşma yapacağı fiziksel ve sanal üye iş yerlerinde indirim alabilecekler” denildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.