banner461
banner195

Ghiasee Sağlık Turizmi Panelinde Konuştu

Nevşehir İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı bulunan Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Hastane Yöneticisi Dr. Atikullah Ghiasee Ankara Ticaret Odası (ATO) tarafından düzenlenen “Sağlık Turizmi Paneli”nde konuştu.

Ghiasee Sağlık Turizmi Panelinde Konuştu
15 Ekim 2015 Perşembe 13:24

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı bulunan Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Hastane Yöneticisi Dr. Atikullah Ghiasee Ankara Ticaret Odası (ATO) tarafından düzenlenen “Sağlık Turizmi Paneli”nde konuştu. Dr. Ghiasee konuşmasında Türkiye de ki Sağlık Turizminde termal tedavinin ciddi manada önem arz ettiğini dile getirerek Kozaklı ilçesinin gerek Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile gerekse İlçedeki Termal Tatil tesisleri ile  Türkiye yi Sağlık Turizmi açısından  ziyadesiyle temsil edebileceğini bu sebeple Kozaklının bölgede bulunan ender ilçelerden birisi olduğunu vurguladı.


Dr. Ghiasee konuşmasının devamında Türkiye ile Orta Asya ve hususiyle de Afganistan-Türkiye arasında genelde sağlık turizminin özelde ise termal turizmin daha fazla nasıl pekiştirilebileceği hakkında gerekli proje ve bilgileri sundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.