banner461
banner195

GÖR-BİR Yöneticileri ve Üyeleri Kan Bağışında Bulundu

Kızılay Nevşehir Şube başkanlığının Gülbahçe önündeki kan bağış tırının konukları arasında Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği yönetimi ve üyeleri de vardı.

GÖR-BİR Yöneticileri ve Üyeleri Kan Bağışında Bulundu
30 Eylül 2015 Çarşamba 13:12

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Kızılay Nevşehir Şube başkanlığının Gülbahçe önündeki kan bağış tırının konukları arasında Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği yönetimi ve üyeleri de vardı.

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, Başkan Yardımcısı M. Sami Kemikkıran, Yönetim Kurulu üyeleri ve dernek üyeleri Kızılay’a kan bağışında bulundular.

Bir damla kan bağışının hayat kurtardığına değinen Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, Kızılay’ın ilimizde sıkça tekrarladığı kan bağış kampanyalarına tüm Nevşehir halkının destek olmasını beklediklerini ifade etti.

Görmeyenler kültür ve birleşme derneği başkanı, başkan yardımcısı, yönetim kurulu ve dernek üyelerinin bu anlamlı kan bağışından büyük bir mutluluk duyduklarını ifade eden Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, kan bağışında bulunan 10 kişiye Kızılay gıda yardım kolisi hediye etti.

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.