banner461
banner195

Gülşehir İlçe Entegre Hastanesi Açıldı

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yaptırılan 10 yataklı Gülşehir İlçe Entegre Devlet Hastanesi düzenlenen bir törenle hizmete açıldı.

Gülşehir İlçe Entegre Hastanesi Açıldı
13 Haziran 2018 Çarşamba 16:43

banner143
banner134

T.C. Sağlık Bakanlığı  tarafından yaptırılan 10 yataklı Gülşehir İlçe Entegre Devlet Hastanesi düzenlenen bir törenle hizmete açıldı. 

10 yataklı Gülşehir İlçe Entegre Hastanesinin açılışı, Nevşehir Valisi  İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Gülşehir Kaymakamı Çağlar Tekin, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, Nevşehir İl Özel İdare Genel Sekrreteri Savaş Benli, Nevşehir İl Sağlık Müdürü Rahim Ünlübay, Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz, AK Parti Gülşehir İlçe Başkanı Fatih Çiftçi, Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, Kadem Nevşehir il temsilcisi Diş Tabibi İlkay Akün ile Sağlıkçılar ve vatandaşlarımızın yoğun katılımı ile gerçekleşti.

Nevşehir İl Sağlık Müdürü Dr. Rahmi Ünlübay selamlama konuşmasında, tüm ilçe merkezlerine bir entegre tesis yapmak üzere yola çıkıldığını belirterek, "Bu tesisin gerçekleşmesinde desteklerini esirgemeyen başta sayın  Valimiz, Milletvekillerimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür eder, açılışını yapacağımız sağlık tesisinin ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyor, ilçe hastanemizin,Gülşehirli vatandaşlarımıza ve Nevşehir’imize hayırlı uğurlu olsun”dedi.

Vali AKTAŞ  konuşmasında, “Bu tesisin gerçekleşmesinde desteklerini esirgemeyen başta sayın Milletvekillerimiz olmak üzere, sağlık teşkilatımızın yöneticilerine ve emeği geçen herkese teşekkür eder, açılışını yapacağımız sağlık tesisinin Gülşehir ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyor, ilçe hastanemizin, Gülşehirli vatandaşlarımıza ve Nevşehir’imize hayırlı uğurlu olsun”dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 27.Dönem Adayı Mustafa Açıkgöz de burada yaptığı konuşmada, 'Gülşehir İlçe Entegre Hastanemizin açılışını milletimizle birlikte gerçekleştirdik. Emeği geçenlerden Allah, razı olsun. Hayırlı olsun. “Milletimize hizmet yolunda her alanda özellikle sağlıkta reform üstüne reform yaptık. Gülşehir’imiz, AK hizmetleri her zaman hak ediyor. Yatırımlarımız da artarak devam edecek.” dedi.

GÜLŞEHİR HASTANEMİZ HAYIRLI OLSUN‬

Açıkgöz; ‪“Sağlıkta, 16 yıldır reform yapan AK Parti kadroları olarak Gülşehir’imize de yeni bir hastane kazandırmanın mutluluğunu hemşerilerimizle paylaşıyoruz. Hayırlı olsun.”‬

‪24 Haziran seçimlerinde de bir kez daha AK PARTİ ile #Türkiye Şahlanacak

Karavezir mahallesi stad caddesi üzerinde açılışı gerçekleşetirilen Gülşehir entegre hastanesi 2753 metre kare kapalı alanı ile 5 odalı, 10 yataklı olup 1 ameliyat salonu bulunmaktadır.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.