banner461
banner195

Gündüzpolat Sağlık Kuruluşlarını Geziyor

Geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurulun ardından ikinci dönem yeniden Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanlığına seçilen Gündüzpolat, İl genelindeki sağlık kuruluşlarını ziyaret ediyor.

 Gündüzpolat Sağlık Kuruluşlarını Geziyor
15 Kasım 2014 Cumartesi 16:22

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurulun ardından ikinci dönem yeniden Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanlığına seçilen Gündüzpolat, İl genelindeki sağlık kuruluşlarını ziyaret ediyor.

Ziyaretlerinde sağlık kuruluşlarındaki yaşanan sıkıntıları, sağlık çalışanlarının sorunlarını tespit eden ve sağlık çalışanları ile sohbet eden Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, Nevşehir Merkez 112 Acil İstasyonu, Acıgöl Merkez Toplum Sağlığı Merkezi, Acıgöl ilçesine bağlı Tatlarin beldesinde bulunan Aile Sağlığı Merkezlerini de ziyaret etti.

Bu tür ziyaretleri önümüzdeki günlerde gerçekleştirmeye devam edeceklerini belirten Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Gündüzpolat, Sağlık Çalışanlarının her zaman yanlarında olmayı sürdüreceklerine dikkat çekti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sağlıkcı - 4 yıl önce
bu sendikanın başına gelenler bir makam koltuğu istiyor arkasından eşine bir makam koltuğu istiyor ve makam koltuğuna toru yor hizmet kendilerine getiriyorlar böyle sedikacılık olmaz