banner461
banner195

Hafta sonu Bağlıdere de doğa yürüyüşü var

Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığınca yürütülmekte olan “Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı”  kapsamında; Fiziksel Aktivitenin Sağlık Üzerine Etkileri konusunda toplumun farkındalığını arttırmak amacıyla...

Hafta sonu Bağlıdere de doğa yürüyüşü var
19 Ekim 2016 Çarşamba 15:37

banner143
banner134
Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığınca yürütülmekte olan “Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı”  kapsamında; Fiziksel Aktivitenin Sağlık Üzerine Etkileri konusunda toplumun farkındalığını arttırmak amacıyla Cumhuriyetimizin kuruluşunun 93. Yıldönümü kapsamında Halk Sağlığı Müdürlüğümüz tarafından İlimiz Göreme Kasabası Bağlıdere (Aşk Vadisi) Vadisinde 22 Ekim 2016 Cumartesi günü Saat 09:00’ da başlayacak.
İlimiz sağlık çalışanları, diğer kamu kurum ve kuruluşları çalışanları ve halkın katılımının olacağı bir doğa yürüyüşü etkinliği düzenlenecek.
Yürüyüş için katılımcıları taşıyacak araçlar yürüyüş sabahı Saat 08:30’ da Nevşehir Valiliği önünden hareket edecek. Yürüyüş etkinliğine tüm sağlık personelleri ve halkımız davetli.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.