banner461
banner195

İl Müdürü Şener, Kırtak Ailesi İçin Hareke Geçti

Nevşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener, Nevşehir Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınan 77 yaşındaki Tahir Kırtak'ı ziyaret etti.

İl Müdürü Şener, Kırtak Ailesi İçin Hareke Geçti
08 Aralık 2014 Pazartesi 19:09

banner143
banner134
Yedi ay önce trafik kazası sonrası yaralanan ve açık yarasına her hangi bir müdahalede bulunulmayan mağdur hasta vatandaşımız Tahir Kırtak, tedavi gördüğü Nevşehir Devlet Hastanesinde Nevşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener, il müdür yrd. ahmet kantar, il müdür Yrd. Tahir Dağaslanı ve Sosyal hizmet merkezi müdürü Uğur Tolga Yamen tarafından ziyaret edildi. - Özel Haber - Şener: "Tahir Amcamızın Yanındayız...!"

77 yaşındaki Tahir Kırtak'ın durumu hakkında hastane yetkililerlinden bilgi alan Nevşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener; Tahir amcamızın 2022 sayılı yasa kapsamında yapmış olduğu maaş başvurusunun bugün itibari ile aktifleştirildiğini, maaşa bağlandığını ve Kırtak'ın taburculuk sonrası evde bakım hizmetinden yararlandırılması amacı ile işlemlere ivedilikle başlandığını müjdeledi.

Nevşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener,77 yaşındaki mağdur minare ustası Tahir Kırtak'ın torunlarının da sosyal ve ekonomik olarak desteklenmesi için de işlem başlatıldığını, Tahir Amcamız ve aile üyeleri hakkında bakanlık olarak tüm hizmet modellerimizin hayata geçirildiğini ifade etti.

Şener, FİB Haber Merkezimize yapmış olduğu özel açıklamada; "Biz Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak kimsesizlerin kimsesi, çaresizlerin çaresiyiz. Her konuda hastalarımıza dertlilerimize ve sıkıntısı olanlara yardım ediyoruz. Biz Aile ve Sosyal Politikalar olarak her konuda Tahir amcamızın yanındayız. Hastalığının tedavisi konusunda her konuda yardım edeceğiz'' dedi."

 Tahir Amcamız Hem Mutlu Hemde Umutlu :  " Kul daralmayınca Hızır yetişmez..."

Kırtak Ailesi olarak kendilerine hızır gibi yetişen başta Valimize,Belediye Başkanımıza,Sağlık Müdürü ve Kamu Hastaneleri Genel Sekreterimize ve Sayın İl Müdürümüz Şener'e teşekkür ediyorum. Devlet babamıza Allah zeval vermesin yokluğunu göstermesin. Biz hep Allaha sığınmıştık .Kul daralmayınca hızır yetişmezmiş. Kendimden çok hasta oğlum ve ailem adına çok mutluyum.Bundan sonra  işallah herşey güzel olur.Bir kez daha herkezden Allah razı olsun dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
istanbul'a - 4 yıl önce
sayın okuyucu sizin o amca yaşında anne veya babanız içinde mi aynı şeyi söylerdiniz acaba sen boş adamsın haydi baakalım öte tarafa mi derdi̇ni̇z anne ve babaniz i̇çi̇n.yada si̇z yaşlaninca çocuklariniz si̇zi̇n gi̇bi̇ düşünse.bunun muhasebesi̇ bi̇z kullara düşmez allah yeti̇şecek nesi̇lleri̇ si̇zi̇n gi̇bi̇ zi̇hni̇yetten korusun.
Avatar
Hakkını veren - 4 yıl önce
müdürüm allah si̇zlerden ve si̇zi̇n gi̇bi̇ hi̇zmet edenleri̇ buralara geti̇renlerden razi olsun.
Avatar
Istanbul - 4 yıl önce
Amca kusura bakmada ahın gitmiş vahın kalmış yaşamıssın yaşayacağın kadar öbür tarafa yatırımını yapta git bi an önce bi sen değil senin yaşındaki tüm boş adamlar
Avatar
ferhat - 4 yıl önce @Istanbul
yorum yapmak zorundamısın