banner461
banner195

Kampüste LÖSEV projesi Kapadokya’daydı

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı’nı (LÖSEV) öğrencilere tanıtmak, vakıf olarak neler yapıldığını anlatmak, gönüllülük esasına dayalı çalışmalar yapmak ve bu yolla gençlere sosyal sorumluluk bilinci aşılamak...

Kampüste LÖSEV projesi Kapadokya’daydı
29 Kasım 2016 Salı 12:53

banner143
banner134
Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı’nı (LÖSEV) öğrencilere tanıtmak, vakıf olarak neler yapıldığını anlatmak, gönüllülük esasına dayalı çalışmalar yapmak ve bu yolla gençlere sosyal sorumluluk bilinci aşılamak, öğrencilerin fikir ve destekleriyle yeni projeler üreterek daha çok lösemili çocuğa hayat vermek amacı taşıyan “Kampüste LÖSEV” projesi Kapadokya’daydı.
Yoğun ilgi altında Kapadokya Meslek Yüksek Okulu A-1 salonunda gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısında LÖSEV hakkında bir sunum gerçekleştiren LÖSEV Halkla İlişkiler Yönetmeni Can Öney, vakıf olarak 30 aile ile yola çıktıklarını, bugün 12.000’in üzerinde aileye hizmet verdiklerini ve tek arzularının minicik elleriyle hayata tutunmaya çalışan çocukların gülümsediklerini görmek olduğunu ifade etti.
LÖSEV’in gönüllülük esasına dayalı hizmet ve çalışmaları hakkında bilgiler veren Can Öney sunumun ardından öğrencilerin sorularını cevapladı.
Kapadokya Meslek Yüksekokulu Sosyal Sorumluluk Kulübü tarafından “Maskeler çocukların yüzündeki gülümsemeye engel olmasın” sloganıyla açılan LÖSEV standında ise lösemili çocukların annelerinin ve tedavisi biten hastaların el emekleri olan ürünlerin satışları yapıldı.


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.