banner461
banner195

KETEM’ den Kanser Programı

Kanser Haftası nedeni ile KETEM Sorumlu Hekimi Dr. Neslihan Çınar Özsoy ile Devlet Hastanesinde görevli Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Mustafa Başer ve Kadın Doğum Uzmanı Dr. Hatice Başer birlikte Kanserde Erken Teşhisin Önem, Memem Kanseri, Rahim Ağzı Kanseri, Kolorektal Kanser konularında radyo programı gerçekleştirmişlerdir.

 KETEM’ den Kanser Programı
23 Nisan 2014 Çarşamba 19:37

banner143
banner134

 KETEM’ den Kanser Programı

NEVŞEHİR(MHA) Kanser Haftası nedeni ile KETEM Sorumlu Hekimi Dr. Neslihan Çınar Özsoy ile Devlet Hastanesinde görevli Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Mustafa Başer ve Kadın Doğum Uzmanı Dr. Hatice Başer birlikte Kanserde Erken Teşhisin Önem, Memem Kanseri, Rahim Ağzı Kanseri, Kolorektal Kanser konularında radyo programı gerçekleştirmişlerdir. Yine kanserde erken teşhisin önemi, KETEM tarama faaliyetleri ve kanserden korunabilmek için doğru beslenme gibi konularda da Halk Sağlığı Müdürlüğümüzde görevli Diyetisyen   Gözde Demirel ile birlikte TV Programına katıldı.

Ayrıca 20 Temmuz Ortaokulu öğrenci ve velilerine yönelik kadın kanserleri ve KETEM çalışmaları konulu eğitim programı düzenlenirken, hanımlar KETEM’e davet edildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.