banner461
banner195

Kızılay’dan İki Engelli Derneğine Ziyaret

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen ve Başkan Yardımcısı Öcal Oğuz, Engelliler Haftası dolayısıyla ilimizdeki iki engelli derneğini ziyaret etti.

Kızılay’dan İki Engelli Derneğine Ziyaret
16 Mayıs 2015 Cumartesi 14:15

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen ve Başkan Yardımcısı Öcal Oğuz, Engelliler Haftası dolayısıyla ilimizdeki iki engelli derneğini ziyaret etti.

İlk ziyareti Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğine gerçekleştiren Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Gülen ve Başkan Yardımcısı Oğuz, Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği yöneticilerine Kızılay’ın Vişneli Soda’sını hediye etti.

Ziyarette GÖR-BİR Dernek Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, Kızılay Nevşehir Şube Başkanı ve Başkan Yardımcısına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, Kızılay Şube Başkanı Cengiz Gülen ise Dernek Yönetimleri nezdinde tüm dernek üyelerinin engelliler haftasını kutladıklarını ifade etti.

Engelliler haftası dolayısıyla Türkiye Sakatlar Derneği Nevşehir Şubesini de ziyaret eden Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen ve Başkan Yardımcısı Öcal Oğuz, Sakatlar Derneği Nevşehir Şube Başkanı Ekrem Altıntaş’a Vişneli Soda hediyesini iletirken, engelliler haftasını da kutladılar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.