banner461
banner195

Komisyon Üyeliklerine Seçim Yapılacak

2015 Mali yılı için Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü İl Döner Sermaye Komisyonunda görev almak üzere üye seçimleri yapılacak.

 Komisyon Üyeliklerine Seçim Yapılacak
12 Ocak 2015 Pazartesi 15:36

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) 2015 Mali yılı için Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü İl Döner Sermaye Komisyonunda görev almak üzere üye seçimleri yapılacak.

Döner Sermaye Komisyonu teşkili için, Pratisyen Tabip Temsilcileri arasından 1 Asil ve 1 Yedek, Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni ve Sağlık Memuru Temsilcileri arasından 1 Asil ve 1 Yedek,  Teknik Hizmetler, Yardımcı Hizmetler ve Genel İdari Hizmetler Temsilcileri arasından da 1 Asil ve 1 Yedek üye seçilecek.

Meslek gruplarına göre aday olmak isteyen personeller bağlı olduğu, grup başkanlığı, şube müdürlüğü ve il komuta kontrol merkezi başhekimliği’ne dilekçe ile başvurusunu yapacak, ilgili birimler dilekçeleri Sağlık Müdürlüğü Yönetim Hizmetleri Şube Müdürlüğüne ulaştıracak. Aday olan personel listesi Sağlık Müdürlüğü internet sitesinde ayrıca yayımlanacak. Oy verme işleri 15 ve 16 Ocak 2015 tarihlerinde yapılacak ve sonuçlar 19 Ocak 2015tarihinde Sağlık Müdürlüğü internet sitesinden ve ilan panosuna asılmak suretiyle duyurulacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.