banner461
banner195

Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kür Merkezi 5 Yıldızlı Otel Konforuyla Şifa Dağıtıyor

Nevşehir’in son yıllarda sağlık alanındaki en büyük kazançlarından biri olan Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kür Merkezi 5 yıldızlı otel konforunda Türkiye’nin dört bir yanından gelen hastalarına şifa dağıtıyor.

Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kür Merkezi 5 Yıldızlı Otel Konforuyla Şifa Dağıtıyor
20 Mart 2013 Çarşamba 12:27

banner143
banner134

 Çok yakın zamanda yurt dışından da hastaların taleplerine cevap verebilecek kapasiteye ulaşması beklenen Kozaklı ilçesindeki fizik tedavi ve rehabilitasyon Kür Merkezinin kapasitesinin mevcut durumda taleplere cevap veremediği gözlenirken, kapasite artırımı il sağlık Müdürlüğünün masasında.

İl Sağlık Müdürlüğünün yeni bir yapılanma ile kendi bünyesinde bir başhekimlik haline getirdiği Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kür Merkezinin Türkiye’nin dört bir yanından gelen hastalara hizmet veriyor.

120 yatak kapasiteli olarak şu an hizmet veren merkezin yatak kapasitesinin artırılabileceğini belirtildi. 240 yatak kapasitesine kadar ulaşabilecek olan Kozaklı fizik tedavi ve rehabilitasyon kür merkezinde bulunan ve Türkiye’de sadece 3 sağlık merkezinde yer alan Lokomat cihazının büyük ilgi gördüğü bildiriliyor.

Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kral - 5 yıl önce
buranın açılışında tümüyle pay sahibi olan rıdvan köybaşından allah razı olsun
Avatar
kozaklılı - 5 yıl önce
erdoğan başkan ve rıdvan köybaşı na çok teşekkürler
Avatar
SMAÇÖR - 5 yıl önce
sağlikli yaşamin adresi kozakli;kaplicalar şirin ilçemizde herkesimin derdine deva oluyor.yurt dişindan ve yurt içinden gelen insanlarimiz burada şifa buluyor.sporcularimizi ve diğer vatandaşlarima öneriyorum,fizik tedavide mutlaka türkiyenin kurumlarindan kuruluşlarindan gelmesi şifa bulmasini önerebilirim.sporcu olarak ben burada fizik tedavi ve kaplicalarla spor hayatina tekrar merhaba dedim.
Avatar
SMAÇÖR - 5 yıl önce
türkiyenin fizik tedavili kaplicada bir numara olmasinda katkilari olan;değerli büyüklerimize mülki ve idari çalişanlarimiza ve emeği geçen hal-kina çok teşekkür ederim.allahrazi olsun.