banner461
banner195

Kozaklı Türkiye’ye Şifa Dağıtıyor

Nevşehir’in son yıllarda sağlık alanındaki en büyük kazançlarından biri olan Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kür Merkezi Türkiye’nin dört bir yanından gelen hastalarına şifa dağıtıyor.

Kozaklı Türkiye’ye Şifa Dağıtıyor
03 Eylül 2013 Salı 11:16

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in son yıllarda sağlık alanındaki en büyük kazançlarından biri olan Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kür Merkezi Türkiye’nin dört bir yanından gelen hastalarına şifa dağıtıyor.

Çok yakın zamanda yurt dışından da hastaların taleplerine cevap verebilecek kapasiteye ulaşması beklenen Kozaklı ilçesindeki fizik tedavi ve rehabilitasyon Kür Merkezinin kapasitesinin mevcut durumda taleplere cevap veremediği gözlenirken, kapasite artırımı il sağlık Müdürlüğünün masasında.

İl Sağlık Müdürlüğünün yeni bir yapılanma ile kendi bünyesinde bir başhekimlik haline getirdiği Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kür Merkezinin Türkiye’nin dört bir yanından gelen hastalara hizmet veriyor.

120 yatak kapasiteli olarak şu an hizmet veren merkezin yatak kapasitesinin artırılabileceğini belirtildi. 240 yatak kapasitesine kadar ulaşabilecek olan Kozaklı fizik tedavi ve rehabilitasyon kür merkezinde bulunan ve Türkiye’de sadece 3 sağlık merkezinde yer alan Lokomat cihazının büyük ilgi gördüğü bildiriliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.