banner461
banner195

Lipo jel (gel, krem) nasıl kullanılır?

Günümüzde orijinal olmayan bir sürü ürün ile karşılaşabilirsiniz.

Lipo jel (gel, krem) nasıl kullanılır?
14 Haziran 2017 Çarşamba 15:39

banner143
banner134
Günümüzde orijinal olmayan bir sürü ürün ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden resmi sitelerden alışveriş yapmanız daha doğrudur. Ürünün orijinal olması ve düzenli kullanılması size fayda sağlayacaktır. Lipo gel doğal bir krem olup kullanımı günlük hayatta kolayca uygulanabilmektedir. Günde 2 defa olmak üzere sabah ve akşam vakitlerinde kullanılır. Uygulanacak bölge öncelikle su ile yıkanır ve temizlenir. Peki lipo jel hangi bölgelere uygulanır? Karın bölgesi, yüz, kol, bacak, basen ve göğüs bölgeleri olmak üzere toplam 6 bölgeye uygulanabilir. Genelde en çok karın bölgesine uygulanmaktadır. Su ile temizleme işlemi bittikten sonra kurulanır. Kurulanmış yüzeye oval şekilde masaj yaparak krem sürülür. 2 dakika boyunca masaj yaparak sürünüz. Lipogel uygulanan bölgenin derisine direkt olarak etki ettiği için yağların doğrudan parçalanmasını sağlar. Jelin 12 saat süresince etkisi devam eder. Yani gece uyurken veya gün içinde kremin etkisi devam etmektedir.
Lipo krem nedir?
Lipo krem diğer zayıflama ürünlerinden farklıdır. Çünkü yağların parçalanmasına doğrudan yardımcı olur. Tamamen bitkisel içerikli bu ürün sağlıklı zayıflama da son derece etkili bir üründür. Doğal olan bu ürün herhangi bir kimyasal etki yapmamaktadır. Diğer zayıflama ürünlerinden 8 kat daha etkilidir. Yağların dışarı atılması deri yoluyla gerçekleşir. Diğer zayıflama ürünleri dolaylı olarak zayıflama sağlar. Fakat lipo cream direkt yağlara temas eder. Lipo jel kullanan kişiler dar ve açık renk giysi giymemelidir. Çünkü yağ atımı deri üzerinden, yani terleme yolu ile gerçekleşeceğinden leke bırakabilir. Bu da hoş bir görüntü oluşturmaz. Koyu renkli kıyafet giymeniz de fayda vardır. Lipogel krem kullanımı oldukça kolaydır. Lipo jel krem kıvamında olduğu için kolaylıkla sürebilirsiniz. Bu da sizi yormaz. Uzun süreli etkisi sayesinde kalıcı olarak kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Daha hızlı kilo vermenizi sağladığı için diğer zayıflama ürünlerinden de bu özelliği ile de ayrılmaktadır.
Lipo gel nereden alınır?
Günümüzde orijinal olmayan bir sürü ürün ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden resmi sitelerden alışveriş yapmanız daha doğrudur. Ürünün orijinal olması ve düzenli kullanılması size fayda sağlayacaktır. Resmi satış sitesinden lipo gel yorum sayfasına girerek ürünü deneyen kişilerin nasıl kullandıklarını görebilirsiniz. Tam bir etki görebilmeniz için ürünü kullanım talimatlarına uygun olarak kullanmanız gerekir. Ürünün herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Fakat alerji durumunuz bulunuyorsa, lipo cream öncelikle cildinizin küçük bir bölümünde denenmelidir. Eğer herhangi bir alerjik durum ortaya çıkmazsa ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Beklenmedik bir etki ile karşılaşırsanız derhal bir doktora gitmeniz gerekir. Ayrıca bu tarz bir durum yaşanırsa ürünü kullanmayı da derhal bırakmanız gerekmektedir. Lipo gel Türkiye resmi satış sitelerinde bulunduğu için, buralardan satın alabilirsiniz. Ayrıca oldukça uygun fiyata satılmaktadır. Birden fazla satın alımlarınızda indirimli fiyatlar bulunmaktadır. Zorlu tıbbi operasyonlar olmadan ve yüksek miktarda para ödemeden bu kreme kolayca sahip olabilir ve zayıflayabilirsiniz. Yapılan araştırmalar sonucu, yani kullanan kişilerin yorumlarının değerlendirilmesi sonucunda kremin oldukça yararlı olduğu tespit edilmiştir. Yani memnuniyet oldukça yüksektir.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.