banner461
banner195

LÖSEV 'İyilikler Tırı' Nevşehir'de

LÖSEV,  “Anadolu’ya Tır Dolusu LÖSEV Yardımı” projesi kapsamında Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi hasta ve ailelerine yardımlar ulaştırmaya devam ediyor.

LÖSEV 'İyilikler Tırı' Nevşehir'de
07 Aralık 2017 Perşembe 11:16

banner143
banner134
LÖSEV,  “Anadolu’ya Tır Dolusu LÖSEV Yardımı” projesi kapsamında Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi hasta ve ailelerine yardımlar ulaştırmaya devam ediyor. 8 Aralık Cuma günü Nevşehir’de olacak LÖSEV İyilikler Tırı,vakfa kayıtlı aileler ile Valilik Çaprazı-Hükümet Konağı Yanında buluşarak ihtiyaç sahiplerine yardımları ulaştıracak.

LÖSEV, lösemi ve kanser tedavisinde ilaçlar kadar iyi ve doğal beslenmenin değerli olduğunu belirterek, ailelerinin % 82’sinin asgari ücret ve altında gelire sahip olduğunu açıkladı.Bu nedenle dar gelirli ailelerin iyi beslenmek ve hijyenik koşulları sağlamak için desteğe ihtiyaç duyduklarınınaltını çizdi. Hastaların ve ailelerinin tüm temel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ülkemizin pek çok şehrini dolaşanLÖSEV’in İyilikler Tırı 8 Aralık Cuma günü Nevşehir’de olacak. Türkiye’nin tüm bölgelerinegiyim, tekstil, gıda, et, kırtasiye, oyuncak,  kuru gıda, temizlik malzemeleri gibi, bir lösemi ve kanser hastasının iyileşmesi için gerekli olan temel ihtiyaçları içeren yardımları götüren LÖSEV İyilikler Tırı, Sivas’ta da koli koli mutluluk dağıtacak.

3Aralık 2017 tarihinde Ankara’dan yola çıkan LÖSEV İyilikler Tırı,Anadolu’nun en uzak şehirlerinden en ücra köylerine ulaşmanın, buradaki lösemili ve kanserli çocukları güldürmenin mutluluğunu yaşamaya devam edecek. LÖSEV İyilikler Tırı’nınbundan sonraki duraklarında da hazır bulunacak; gıda, giyim, tekstil, kırtasiye, oyuncak, bilgisayar, mobilya, temizlik malzemesi ve bunun gibi yüzlerce yardımı LÖSEV’e kayıtlı aileler ihtiyaçlarına göre, gönüllerince seçebilecek. Özellikle LÖSEV’e kayıtlı çocuklar oyuncaktan bisiklete, kırtasiyeden çalışma masasına istedikleri şeyleri seçme fırsatını yakalayacaklar.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.