banner461

Milletvekili Açıkgöz, 14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutladı

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

banner503
Milletvekili Açıkgöz, 14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutladı
13 Mart 2020 Cuma 20:11

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Türkiye'de 1919 yılından bu yana 14 Mart Günü Tıp Bayramı olarak kutlandığını ifade ederek, "Toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi adına gece gündüz demeden insanlık için fedakarca hizmet veren değerli hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.‬" dedi.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Ecz. Mustafa Açıkgöz Mesajında: “Küresel Koronavirüs salgınına karşı yeni ulusal tedbirlerin karara bağlanmasında etkin ve başarılı çalışmalar yürüten başta Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya ve fedakar tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Bu çalışmalarla Türkiye’nin risklere karşı güven düzeyi daha da artmıştır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında ülke genelinde tedbirler sıkı tutulduğundan, sorun kontrolümüz altındadır. Vatandaşlarımıza ve tüm dünyaya sağlıklı günler diliyorum.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.