banner461
banner195

Milletvekili Açıkgöz, 14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutladı

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Milletvekili Açıkgöz, 14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutladı
14 Mart 2019 Perşembe 12:11

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Türkiye'de 1919 yılından bu yana 14 Mart Günü Tıp Bayramı olarak kutlandığını ifade ederek, "Yaşam için temel şart ve Anayasal bir hak olan sağlıklı yaşam hakkı, insan hayatına verilen önemin bir göstergesidir. Çağdaş dünyada vatandaşlarımızın sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için son yıllarda sağlık hizmetleri alanında ülkemizde önemli adımlar atılmıştır" dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Ecz. Mustafa Açıkgöz Mesajında: “Değerli hekimlerimizin ve her düzeydeki sağlık çalışanlarımızın üstlendikleri büyük sorumluluğun bilinciyle gösterdikleri titiz ve insanüstü gayretler her türlü övgünün üzerindedir. Bilim ve teknolojinin hızla geliştiği dünyamızda, hayatın her alanında olduğu gibi sağlık ve tıp alanında da her gün yeni gelişmeler ve ilerlemeler kaydedilmektedir. Tıp alanında bu gelişmeler ve ilerlemeler yaşanırken, vatandaşlarımıza erişilebilir, kaliteli ve verimli sağlık hizmeti sunabilmek için en büyük görev başta doktorlar olmak üzere, tüm sağlık çalışanlarına düşmektedir. İnsan sağlığının korunması ve mevcut sağlık sorunlarının giderilmesi için, gece-gündüz demeden var gücü ile çalışan sağlık çalışanları, insanı yaşatmayı düstur edinmiştir. Değerli hekimlerimizin ve her düzeydeki sağlık çalışanlarımızın üstlendikleri büyük sorumluluğun bilinciyle gösterdikleri titiz ve insanüstü gayretler her türlü övgünün üzerindedir. Bu duygu ve düşüncelerle insan sağlığı için özveriyle hizmet eden tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.