banner461
banner195

Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimliğinde görev değişimi yapıldı

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği bağlı Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimliğinde görev değişimi yapıldı

Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimliğinde görev değişimi yapıldı
05 Ocak 2015 Pazartesi 14:42

banner143
banner134
Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği bağlı Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezindeki iki yıllık başhekimlik görev süresi dolan Dt. Vural Özçelik’in yerine  Başhekimliğe Dt. Murat Alp görevlendirildi.

 

2005 yılından itibaren Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Diş hekimliği görevi yaparken Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Genel Sekreterliğinin 663 sayılı Kamu Hastaneleri Kurumu kapsamında Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi  olarak  5 Ocak 2015 de göreve başladı.

 

Dt. Murat Alp  Kimdir?

09.02.1979 yılında Nevşehir de  doğdu. 1995 yılında Nevşehir Lisesinden Mezun oldu. 2001 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. 2002 - 2005 Yılında Ürgüp Devlet Hastanesinde Diş Hekimi olarak görev yaptı. 2005 – 2015 Yılından itibaren Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Diş Hekimi olarak  görev yaptı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Vatandaş - 3 yıl önce
hayret ilk defa nevşehirli birini hem de doğru düzgün dürüst bir adamı sağlıkta yönetici yaptılar.. murat bey in bu işi layıkıyla yapacağına eminim. kendisine başarılar diliyorum..
Avatar
gökhan - 3 yıl önce
Hayırlı olsun hocam yeni görevinde başarılar dilerim.
Avatar
Huseyn - 3 yıl önce
önceki baştabip vural özçeli̇k aslında başarılı bir idareci idi ama onuda paralel sebebi ile görevden aldılar sanırsam. nevşehir evladı murat doktoruma da rabbim kolaylıklar versin inşallah.
Avatar
nevşehir50 - 3 yıl önce
hastaların sıra almak için aylarca sıraya razı oldukları hekim,tüm personelin en çok sevdiği hekim,insanları insan yerine koyan,herkese saygı gösteren ve herkesten saygı gören murat hocam rabbim utandırmasın.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
mütevazi ve beyfendi genel sekretere mütevazi ve beyfendi başhekim yakışırdı zaten teşekkürler sn genel sekreter ve diğer yetkililer.
Avatar
Doğrucu Davut - 3 yıl önce
Nevşehirde sağlıkta ilk defa göreve layık olan birisi getirildi. Darısı devlet hastanesi ve sağlık müdürlüğünün başına.Oralarda da yönetimde Nevşehir'in evladı doktorlarımızı görmek isteriz..
Avatar
Nevşehir'li - 3 yıl önce @Doğrucu Davut
nevşehirli idareci istiyoruz artık,
Avatar
akpli - 3 yıl önce
seçim yaklaştı ondandır yaksa yabancı birini bulurlardı.