banner461
banner195

Nevşehir'de ilk defa 'anjiyo' yöntemiyle ameliyat yapıldı

Daha önce koroner anjiyografi ameliyatlarının yapılmadığı Nevşehir'e ilk defa bir hastaya anjiyo yapıldı.

Nevşehir'de ilk defa 'anjiyo' yöntemiyle ameliyat yapıldı
21 Temmuz 2016 Perşembe 17:33

banner143
banner134
Anjiyo ünitesi açılmasının önemli bir hayalleri olduğunu ifade eden AK Parti Milletvekili Mustafa Açıkgöz, şunları dile getirdi:

"Bu hayalimiz gerçekleşti. Allah'ın izniyle bundan sonra Nevşehir'deki hastalar dışarıya sevk edilmeyecekler. Kardiyololik problemleri olan hastalarımız artık dışarıya gönderilmeyecekler. İnşallah bu hastanede şifa bulup evlerine geri dönecekler. Anjiyo ünitesinin hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

AK Parti Milletvekili Mustafa Açıkgöz açıklmasında; ” 30 Mart 2016 tarihinde sağlıkta Nevşehir’ e müjde olarak değerli hemşerilerimizle paylaştığımız anjiyo ünitemizde ilk tetkik ve tedavi yapıldı, hayırlı olsun. Vatandaşlarımızın çeşitli sağlık sorunları için çevre illere sevk işlemini, yerinde sağlık hizmeti gereği hastahanemizde hizmet veren poliklinik ve ünite hizmetimizi genişleterek hızlı bir şekilde aşıyoruz. Aziz hemşerilerimiz her şeyin en iyisine layıktır.”

        “14 yıldır AK Parti kadroları, bizler millete efendi olmaya değil milletimize hizmetkâr olmak için çalışıyoruz. Kaliteli sağlık hizmeti anlayışımızla vatandaşlarımıza en hızlı, en kaliteli ve en ekonomik tedavi hedefiyle çaba sarf ediyoruz.”

         “Emeği geçen tüm sağlık çalışanlarımıza, milletvekillerimize ve Sağlık Bakanımıza teşekkürü borç biliyor, hastalarımıza da acil şifalar diliyorum.”

         “Nevşehir Devlet Hastanemizde ilk anjiyo tetkik ve tedaviyi ekibiyle birlikte gerçekleştiren Başhekim Yardımcımız  Kardiyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Nebi CERİT’ e, ekibine ve sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyor; hastamıza Allah’ tan acil şifalar diliyorum.  ANJİYO ÜNİTESİ hemşerilerimize hayırlı olsun.” dedi.


IMG_9906

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.