banner461
banner195

Nevşehir de ilk defa Pedodonti Kliniği Hizmette

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde ilk defa Pedodonti (Çocuk) Kliniği açılmıştır.

Nevşehir de ilk defa Pedodonti Kliniği Hizmette
22 Kasım 2013 Cuma 12:36

banner143
banner134

 Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri  Dr. Atila Oğuz Boyalı Çocuk hastalarımızın daha rahat ve kolay yaşlarına uygun şekilde tedavi hizmeti  alması için  tamamen büyük hastalardan ayrı bir yerde iki  Pedodonti  kliniği ilk defa açarak çocuk diş hastalarımıza  hizmet vermeye başlandığını bildirdi.

 

Dr. Atila Oğuz Boyalı “1 Kasım 2013 tarihinden itibari ile hizmete başlayan çocuk diş kliniklerinde iki diş hekimimiz görev yapmaktadır. Her gün Hafta içi 08:00  - 17:00 saatleri arasında 13 yaşına kadar olan çocuklarımızın diş tedavileri yapılmaktadır. Günde ortalama 70 hasta tedavi edilmektedir. Çocuk kliniğimiz de  koruyucu ve tedavi edici diş hekimliği hizmeti verilmektedir. Tedavisini bitiren çocuk hastalarımıza cesaret diploması verilmektedir. Yeni Çocuk Kliniklerimiz Halkımza Hayırlı olsun." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Vatandaş - 4 yıl önce
ortodonti kliniği açında biz nevşehirlileri kayseri, ankara , konya gibi illerin hastanelerine gitmek mecburiyetinde bıraktırmayın hastane, hastane dolaşmaktan perişan oldu şu nevşehirli. ortodonti kliniği istiyoruz.