banner461
banner195

Nevşehir de Sivil Savunma Eğitimleri Aralıksız Sürdürülecek

Halk Sağlığı Müdürlüğüne Bağlı Toplum Sağlığı Merkezlerinde ve Halk Sağlığı Laboratuarında görev yapan Sivil Savunma birim sorumlularına yönelik Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mahmut Aydın başkanlığında Sivil Savunma Amiri Sezayi Kılıç ve İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Eğitim Uzmanı Oğuz Doğan’ın Eğiticiliğinde Sivil Savunmada görev ve sorumluluklar, Sivil Savunma konusunda hazırlanacak planlar ve afet bilinci eğitimi verildi.

Nevşehir de Sivil Savunma Eğitimleri Aralıksız Sürdürülecek
24 Ekim 2014 Cuma 20:30

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Halk Sağlığı Müdürlüğüne Bağlı Toplum Sağlığı Merkezlerinde ve Halk Sağlığı Laboratuarında görev yapan Sivil Savunma birim sorumlularına yönelik Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mahmut Aydın başkanlığında Sivil Savunma Amiri Sezayi Kılıç ve İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Eğitim Uzmanı Oğuz Doğan’ın Eğiticiliğinde Sivil Savunmada görev ve sorumluluklar, Sivil Savunma konusunda hazırlanacak planlar ve afet bilinci eğitimi verildi.

Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mahmut Aydın Nevşehir Halk Sağlığı Müdürlüğü olarak savaş, deprem, yangın, afet v.b durumlarda halkın can ve mal güvenliğinin sağlanarak sivil savunma açısından sağlık personellerinin acil anlarda müdahalede hazır olmalarını sağlayabilmek için personellerin eğitimlerine devam edileceğini söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.