banner461
banner195

Nevşehir Devlet Hastanesi Devlet Hastanesi Baştan Aşağı Yenilendi

Nevşehir Devlet Hastanesi Servis Katlarındaki tüm hasta odalarındaki hasta yatakları otomatik motorlu ve hareketli yataklarla yenilenerek hastalarımızın hizmetine sunuldu.

Nevşehir Devlet Hastanesi Devlet Hastanesi Baştan Aşağı Yenilendi
10 Ekim 2014 Cuma 09:34

banner143
banner134
Nevşehir ili Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Nevşehir Devlet Hastanesi Servis odalarına 140 adet otomatik yatak alımı ile tüm servis odalarındaki yataklar yenilenerek hastalarımızın hizmetine sunulmuştur. 

Konuya ilişkin olarak açıklamalarda bulunan Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammet Çömçe “ Genel Sekreterliğimize bağlı tesislerimizde hizmet amaçlı cihaz yenileme alımlarımız sürüyor. 350 yataklı hastanemize kalite standartları ölçü alınarak, hasta memnuniyetini ve hizmet kalitesini artırmak amacı ile servis katlarında bulunan hasta odalarına en son alınan 140 adet son teknolojik, otomatik, motorlu ve hareketli yataklarımızla birlikte tüm servis odalarındaki yataklarımız pratik ve modern bir kimliğe kavuşmuştur. İleriki günlerde  Genel Sekreterliğimizce tıbbi ve hizmet odaklı cihaz alımlarımız devam edecektir. Tüm Halkımıza Hayırlı Uğurlu Olsun.” dedi.  

 Nevşehir Devlet Hastanesi Servis Katlarındaki Tüm Hasta Odalarındaki Yataklar Yenilendi.İşte Yenilenen hastanemizden görüntüler....Nevşehir KHB Haber – Ahmet Ak  
www.nevsehirkhb.gov.tr

 

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hastayım - 4 yıl önce
Arkadaşlar bu hastane yeni degilmi. Yeni hastaneye bir sürü bakım yaptınız. Zamanında neden herşeyim en iyisini yapmadığınız. Nerde kaldı adalet, nerde kaldı kalkınma.
Avatar
nevşehirli biri - 4 yıl önce
hastane dört dörtlük olsa ne çalışanlar adamlara adam gibi davranmadıktan sonra
Avatar
vatandas - 4 yıl önce
Her sey guzel olmus elinize sağlık ama birde iyi doktorlar özele gecmese
Avatar
YAPANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN - 4 yıl önce
Birşleri yapar,birileri konuşur,konuşanlara sorsan bir Numaralı vatan severler.
Avatar
Gerçekten emek verenlerden Allah Razı olsun - 4 yıl önce
hastanenin yenilenmesi için elinden geleni yapan,ama görünmeyelerden allah razı olsun