banner461
banner195

Nevşehir Devlet Hastanesi Koroner Anjiografi Ünitesi Törenle Hizmete Açıldı

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Nevşehir Devlet Hastanesi Konferans Salonunda bir tören düzenlendi.

Nevşehir Devlet Hastanesi Koroner Anjiografi Ünitesi Törenle Hizmete Açıldı
29 Kasım 2016 Salı 17:02

banner143
Nevşehir Devlet Hastanesi Koroner Anjiografi Ünitesi Törenle Hizmete Açıldı
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Nevşehir Devlet Hastanesi Konferans Salonunda bir tören düzenlendi. Tören’e Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Ramazan Akça, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Sağlık İl Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, Genel Sekreter Uzm. Dr. Muhammet Çömçe, İl Halk Sağlığı Müdür Vekili Dr. Hakan Öcal, Daire Müdürleri, Genel Sekreterlik ve Hastane Yöneticileri, Sağlık Çalışanları, Hasta ve Aileleri, protokol üyeleri ile vatandaşlar katıldı.
Anjiografi ünitesi açılış töreninde Nevşehir Valisi İlahim Aktaş, Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Genel Sekreter Uzm. Dr. Muhammet Çömçe günün anlam ve önemi hakkında kısa birer konuşma yaptı.
Konuşmaların ardından Nevşehir Devlet Hastanesi’ne yaptığı katkılardan dolayı, Anjio yapılan hasatlardan Emine Kabak Nevşehir Valisi İlhami Aktaş'a, Durdu Kurt AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'e, Handan Tanrıverdi Milletvekili Murat Göktürk'e, Levent Yorgancı Milletvekili Ebubekir Gizligider'e ve Anjio ünitesinde anjio olan Veysel Tokkaya isimli hasta Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e, teşekkür plaketi takdim etti.

Konuşmaların ardından Anjiyo ünitesinin açılış kurdelesini birlikte kestikten sonra Vali Aktaş, Milletvekilleri, Protokol Mensupları hizmete kazandırılan Nevşehir Devlet Hastanesi Anjiyografi Ünitesi ve yakında hizmete girevcek olan Uyku Laboratuvarı hakkında, Genel Sekreter Çömçe’den bilgi aldı.
Ayrıca Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinin desteğiyle, Nevşehir Devlet Hastanesinde görevli Rıdvan Göğüş'ün, 15 Temmuz ruhunu tekrardan canlandırmak ve yaşatmak amacıyla, 15 Temmuz darbe girişimi ve sonrası gecelerde Sağlık Personelleri ve Nevşehir halkının tuttuğu demokrasi nöbetlerinden çektiği 50 farklı fotoğrafların kullanıldığı, “15 Temmuz Şehitleri Anma” fotoğraf Sergisi Nevşehir Devlet Hastanesi Konferans Salonu girişinde açıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.