banner461
banner195

Nevşehir Devlet Hastanesi Radyoloji Teknisyeninin Gurur Günü

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Nevşehir Devlet Hastanesinde Görüntüleme biriminde Röntgen Teknisyeni ve aynı zamanda Kapadokya Meslek Yüksekokulunda öğretim görevlisi olarak çalışan Ercan Türerer ‘inde yazarları arasında bulunduğu “Güncel Radyografi Teknikleri” adlı kitabı yayınlandı.

Nevşehir Devlet Hastanesi Radyoloji Teknisyeninin Gurur Günü
25 Şubat 2016 Perşembe 17:40

banner143
banner134

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Nevşehir Devlet Hastanesinde Görüntüleme biriminde Röntgen Teknisyeni  ve aynı zamanda Kapadokya Meslek Yüksekokulunda öğretim görevlisi olarak çalışan Ercan Türerer ‘inde yazarları arasında bulunduğu “Güncel Radyografi Teknikleri” adlı kitabı yayınlandı.

Türerer, Genel Sekreterimizi makamında ziyaret ederek kitap hakkında kısa bilgi verdi. Kitabın hazırlık çalışmalarının 2 yıl sürdüğünü, Tıbbı Görüntüleme Teknikleri programında okuyan öğrencilere ve Radyoloji Teknikerlerine ve  Teknisyenlerinin eğitim ve çalışma hayatlarında ana kaynak kitabı olarak kullanabileceklerini belirterek, kitabını Genel Sekreterimiz Uzm. Dr. Muhammet Çömçe’ye takdim etti.

Genel Sekreterimiz de bu ziyaretten ve bir personelimizin böyle bir bilimsel projede olmasından dolayı çok memnun olduğunu ve gurur duyduğunu belirterek tebrik ve teşekkür etti. Bundan öncede olduğu gibi bundan sonrada bu tür çalışmalara sonuna kadar destek olacaklarını söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.