banner421
banner461
banner195

Nevşehir Devlet Hastanesinde Ek Bina 2015'e Kaldı

Nevşehir Devlet Hastanesine 100 yataklı ek bina konusu önümüzdeki yılın yatırım programına kaldı.

Nevşehir Devlet Hastanesinde Ek Bina 2015'e Kaldı

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Devlet Hastanesine 100 yataklı ek bina konusu önümüzdeki yılın yatırım programına kaldı.

İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, Nevşehir Devlet Hastanesine ek 100 yataklı bina yapımı konusundaki proje çalışmalarının devam ettiğini, çalışmaların tamamlanması ile birlikte konunun yatırım programına alınmasının sağlanacağını söyledi.

Geçtiğimiz yıl gündeme gelen ve Proje çalışmaları uzun süren 100 ek yataklı bina yapımı konusunun bir an önce çözüme kavuşturulması için çalıştıklarını kaydeden İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, “Nevşehir Devlet Hastanemize 100 ek yataklı yeni bir ek bina yapımı konusunda proje çalışmaları son aşamaya getirildi. Ancak bu yatırımın 2015 yatırım programına alınması söz konusu. Proje çalışmalarının tamamlanmasının hemen ardından konu yatırım programına teklif edilecek. Büyük bir ihtimal ile 2015 yılı yatırım programına alınacak ve yapımına başlanacak” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gURBETÇİ... - 3 yıl önce
allah aşkına bir söyleyin bu hastane yapılalı kaç sene oldu. proje aşamasında yatak kapasitesi neden düşürüldü?, sebebi neydi? birileri bunları sorsun sorgulasın...saygılar...
Avatar
yorumcu - 3 yıl önce
i̇stenilen bir proje olduğunda projesi ihalesi ödeneği 3 ayda halledilip inşaat başlatılabiliyor. i̇limizde ise adliye yıllarca arsası boş bekledi, öğretmenevi 5 6 yıldır konuşuluyor hastane ek binası yıllardır konuşuluyor stadyum yapılacak mı o bile belli değil vs vs örnekler arttırılabilir ama yetkililerin bildiği tek şey yıllarca proje aşamasında olduğu söylenerek halk çok güzel oyalanıyor. marmaray projesinin çizimi bile yıllar almamıştır ama bizim basit bina projeleri 3-4 yılda çizilemiyor. i̇limiz adına üzgünüm. oyalanıyoruz. bir şey ancak 4-5 yıl dillendirildikten sonra yapılabiliyor maalesef.
Avatar
Gurbetin Alimi - 3 yıl önce
Ne ek binası yaa? Bu nasıl proje. Bu ülke böyle hatalar yapacak kadar zengin mi? Proje aşamasında hasta odalarını iptal edip, millete devasa sırma köşk odaları yapılırsa, olacağı buydu. Yazık