banner461
banner195

Nevşehir Devlet Hastanesinde “Kişilerarası İletişim ve Gelişim Eğitimleri“

Yoğun bir ilgi gösterilen KİŞİLERARASI ETKİLİ İLETİŞİM konulu eğitim Nevşehir Devlet Hastanesinde 4 seans halinde tüm personellerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Nevşehir Devlet Hastanesinde “Kişilerarası İletişim ve Gelişim Eğitimleri“
01 Şubat 2016 Pazartesi 18:35

banner143
banner134
Nevşehir Kamu Hastane Birlikleri'ne bağlı Devlet Hastanemizde 2016 yılı eğitim programı çerçevesinde personellerin özellikle Hasta- Sağlık Çalışanları arasında iletişimin daha iyi bir şekilde sağlanması amacıyla Hastanemiz Konferans Salonunda tüm çalışanlarımıza yönelik Yıllarca çeşitli Üniversitelerde eğitim görevlisi olarak çalışan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve TBMM de görev alan İletişim Uzmanı Suat Hakkı KUTAY Tarafından " KİŞİLERARASI ETKİLİ İLETİŞİM " konulu eğitim verilmiştir.

Seminere, Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammet Çömçe, Hastane Yöneticisi Dr. Yücel Şal, Nevşehir Devlet Hastanesi İdari Mali Hizmetler Müdürü Erhan Çınar ve çok sayıda hastane personeli katıldı.


        Yoğun bir ilgi gösterilen KİŞİLERARASI ETKİLİ İLETİŞİM konulu eğitim 4 seans halinde tüm personellerin katılımıyla gerçekleşmiştir. Eğitim sonunda Hastane Yöneticisi Dr. Yücel ŞAL verilen eğitimden dolayı İletişim Uzmanı Suat Hakkı KUTAY’a teşekkürlerini belirti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.