banner461
banner195

Nevşehir Devlet Hastanesin’de Otopark Çilesi Son Bulacak

Nevşehir Devlet Hastanesinde otopark çilesi yapılan düzenlemelerin ardından sona erecek.

Nevşehir Devlet  Hastanesin’de Otopark Çilesi Son Bulacak
26 Mayıs 2014 Pazartesi 16:14

banner143
banner134

 Hastane’de Otopark Çilesi Son Bulacak

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Devlet Hastanesinde otopark çilesi yapılan düzenlemelerin ardından sona erecek.

Nevşehir Belediyesinin bir süredir üzerinde çalıştığı Devlet Hastanesi çevre düzenleme çalışmaları doğrultusunda hastanenin bir süredir şikayetlere de neden olan otopark çilesine de neşter vurulacak.

İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, zaman zaman kendilerine de iletilen otopark sorunun ortadan kaldırılması için Nevşehir Belediyesi ile birlikte gerçekleştirilen çevre düzenleme çalışmaları doğrultusunda önemli bir yer ayırdıklarını, yapılan düzenleme ile devlet hastanesi çevresinde 3 binin üzerinde aracın park edebileceği park alanının oluşturulacağını söyledi.

Nevşehir Belediyesine ve çalışmaları bizzat takip eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e de teşekkür eden İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, çalışmaların tamamlanması ile birlikte Devlet Hastanesinin uzun yıllar otopark sorunu yaşamayacak bir duruma geleceğini de sözlerine ekledi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ali Baykara - 4 yıl önce
hastahane civarina cok genis bir arazide otopark yapilacagina katli kapali otopark yapilsin kalan yerler yesillendirilsin.dünyanin heryerinde hastahane civari hastalarin huzuru ve dinlenmesi icin yesillendirilmistir hastalarin ameliyat sonrasi/veya tedavi sürecinde ziyaretcileri ile yesil bir alanda bulunmasi/dolasmasi/dinlenmesi piskolojik acidanda oldukca önemlidir