banner461
banner195

Nevşehir Devlet Hastanesine “Endovizyon Sistemi Kuruldu

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından alınan “Endovizyon Sistemi “ Dr. İ. Şevki Atasagun Nevşehir Devlet Hastanesinin Acil KBB Polikliniğine kuruldu.

Nevşehir Devlet Hastanesine  “Endovizyon Sistemi Kuruldu
09 Eylül 2013 Pazartesi 11:50

banner143
banner134

 Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Atila Oğuz Boyalı ”Daha önce hastanemizin KBB Polikliniklerine bu Endovizyon Sistemi kurulmuştu. Acil KBB Polikliniğimizin hizmet vermeye başlaması ile birlikte bu sisteme ihtiyaç duyuluyordu. Bu “Endovizyon Sisteminin” kurulması ile birlik de  KBB Uzman Doktorlarımız, artık hastalarımızın burun tıkanıklığı, sinüzit,  ses kısıklığına neden olan hastalığın teşhisinde tedaviye yön vermede,  geniz eti teşhisinde ve erken tanısında endoskopi görüntüleme yöntemi ile kolay bir şekilde teşhis koyabileceklerdir. Tüm Halkımıza Hayırlı Olsun.” dedi.
Hastane KBB Uzman Doktorları  Op. Dr. Aykut Bozan, Op. Dr. Ahmet Rıza Cevatzade, Op. Dr. Ali Değirmenci, Op. Dr. Bayram Uğurlu,,  Op. Dr. Onur Sönmez ise konu hakkında Acil KBB Polikliniğinin bünyesinde hizmete sunulan “Endovizyon Sistemi” ile eksikliklerin birinin daha giderildiğini bu cihazla çeşitli rijit ve fiberoptik endoskoplar ile burun, boğaz hastalıkları, ses bozuklukları ve kulak  hastalıklarının tanısı  ve takibi amacı ile endoskopik muayeneleri daha iyi bir şekilde ve hızlı bir şekilde yapılarak hem biz hekimler tarafından hem de hasta tarafından büyük kolaylık sağlayacaktır. Genel Sekreterliğimiz de bu eksikliğimizin giderilmesi için çalışan ve kuruluma vesile olan tüm yöneticilerimize Teşekkür Ediyoruz.” denildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mustafa - 5 yıl önce
kim yaptıysa allah razı olsun