banner461
banner195

Nevşehir Devlet Hastanesine Ultrasyon Cihazı Alındı.

Nevşehir Devlet Hastanesi Kadın Doğum Polikliniklerin de Kullanılmak Üzere İki Adet Ultrasyon Cihazı Alındı.

Nevşehir Devlet Hastanesine Ultrasyon Cihazı Alındı.
27 Ağustos 2014 Çarşamba 11:16

banner143
banner134

 Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Nevşehir Devlet Hastanesinin Kadın Doğum Polikliniklerinde gebelik takibinde kullanılmak üzere iki adet  Ge Logiq  P5 Sistem  Ultrasyon Cihazı alındı.

 

Obstetrik, Jinekolojik, Kardiyak, Kas-İskelet, Damar, Ürolojik, Küçük Parça, Yüzeysel, Pediatrik, Neonatal, transkranial, Abdominal çok amaçlı kullanılmak üzere  renkli Doppler Ultrason görüntüleme imkanı olan,  son derece mobil ve kolay,  yüksek performans uygulamaları olan bir cihazdır.

 

Genel Sekreterimiz Uzm. Dr. Muhammet Çömçe “Tesislerimizde hastalarımızın ihtiyacı olan Tıbbi Donanımsal Cihazların alımı için Genel Sekreterlik olarak çalışmalarımız devam etmektedir. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

 

Nevşehir KHB Haber – Ahmet Ak  www.nevsehirkhb.gov.tr

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
yaklaşık 9-10 ay kadar önce ultrasaon cihazının bulunduğu kapının önünde millet sıra oluyor rezillik çekiliyordu.o gün hastane yöetimine şikayet etmiştim.kimse umursamamıştı.bende sağlık bakanlığı,184 ve bimere de durumu izah edip ultrason cihazının eksikliğini belirtmiştim.birsüre sonra mailime en kısa sürede cihaz alımı için çalışma başaltıldığına dair geri dönüş olmuştu.eğer biz vatandaş olarak ihtiyaçları birinin gidermesini beklemez eksiklikleri gerekli yerlere ısrarlı şekilde iletirsek muhakkak ilgileniliyor.