banner461
banner195

Nevşehir Devlet Hastanesine Yeni Tabelaları Takıldı

Nevşehir Devlet Hastanesine Yeni Tabelaları Yeni Yerine takıldı.

Nevşehir Devlet Hastanesine Yeni Tabelaları Takıldı
27 Mayıs 2014 Salı 16:31

banner143
banner134

 Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliğine Bağlı Dr. İ. Şevki Atasagun Nevşehir Devlet Hastanesi’nin isminin Nevşehir Devlet Hastanesi olarak değiştirilmesini ön gören Sağlık Bakanlığı makam onayının ardından isim değişikliği çalışmaları bitti ve hastane ismi yeni tabelaları yerine takıldı.

 

Dr. İ. Şevki Atasagun Nevşehir Devlet Hastanesi isminin resmi yazışmalarda aksaklıklara neden olduğu bahisle ismi Nevşehir Devlet Hastanesi olarak değiştirilmişti.

 

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğimize bağlı Dr. İ. Şevki Atasagun Nevşehir Devlet Hastanesi ismi Sağlık Bakanlığımızın 13.12.2013 tarih ve 258149 sayılı makam onayı ile "Nevşehir Devlet Hastanesi" olarak değişikliği uygun görülmesinin ardından tabella değişikliği çalışmalarına başlandı ve biten  tabelalar hastane binasında yeni yerine takıldı.

 

Nevsehir KHB Haber : Ahmet Ak  -  www.nevsehirkhb.gov.tr

 

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ali Baykara - 4 yıl önce
yurdisinda yasayan bir nevsehirli olarak bu hastahaneyi ilk gördügümde gerek hastahanenin genisligi bölümlerinin coklugu ye yeri acisindan(oysa nevsehirde yasayanlar hastahanenin yeri acisindan hep yetkilileri elestiriyorlardi) haa cok akilli bir is yapmislar diye takdir etmistim.niyemi hastalik dönemi insanin sukunete huzura ve istirahata cok ihtiyac duydugu dönemdir(kendimden tecrübe ile sabit)sehirin ve trafigin gürültüsünden uzak olmasi lazim.onun icin cevre düzenlemesindeki yesillendirme artirilir ve daha düzenli hale gelir/trafik ulasim düzenlenir birde katli kapali otopark yapilirsa (bugünkü haberlerde maalesef otoparkin kjatlikapali olmadigini üzülerek müsahede ediyorum)sehre uzun yillar kaliteli hizmet sunulur diye düsünmüstüm.