banner461
banner195

Nevşehir Devlet Hastanesi'nin Çevresi 3 Milyon TL'lik Yatırımla Yenileniyor

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne ait Nevşehir Devlet Hastanesi’ nde,bu ay içerisinde başlatılan çevre düzenlemesi ve yol genişletme çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Nevşehir Devlet Hastanesi'nin Çevresi 3 Milyon TL'lik Yatırımla Yenileniyor
28 Mayıs 2014 Çarşamba 12:34

banner143
Nevşehir Devlet Hastanesi Çevresi Modern Bir Kimliğe Kavuşacak
İlgili Galeriye Git
banner134

 NEVŞEHİR BELEDİYESİ 3 MİLYON TL’Yİ AŞKIN HARCAMA YAPIYOR..Nevşehir Devlet Hastanesi Çevresi Modern Bir Kimliğe Kavuşacak...

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne ait Nevşehir Devlet Hastanesi’ nde,bu ay içerisinde başlatılan çevre düzenlemesi ve yol genişletme çalışmaları aralıksız devam ediyor. Nevşehir Belediyesi’nin 3 milyon TL’yi aşkın bir harcama ile Haziran ayı içerisinde tamamlanması planlanan çalışmalarla ,  Nevşehir Devlet Hastanesi 2 bin civarındaki otopark alanı, çocuk oyun alanı, dinlenme birimleri ve diğer sosyal donatıları ile  modern bir kimliğe sahip olacak.
Çalışmaların aralıksız devam ettiği Nevşehir Devlet Hastanesi çevresinde,Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver denetimlerini de sürdürüyor.Nevşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyen Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan,Belediye Başkanı Hasan Ünver’den bilgiler aldı.
Nevşehir Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay ve Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Atila Oğuz Boyalı’nın da hazır bulunduğu incelemede, Ünver çalışma yapılan hastane çevresini Vali Ceylan’a gezdirerek bilgiler aktardı.
Haziran ayı içerisinde hizmete kazandırılacak alanda 2 bini aşkın bir otopark alanı oluşturulacak. Hastaneye ulaşımda 30 metrelik bir yol genişliğinin de sağlanacağı çalışmalarla birlikte ambulansların Acil Servis bölümüne ulaşımı için de oldukça geniş bir yol ağı da oluşturuluyor. 
Trafik düzensizliğinin de sona erdirileceği bu alanda ayrıca, yeşil alanlar oluşturularak burada hastaneden yararlanacak kişilerin çocukları için de bir de çocuk oyun grupları konulacak  ve dinlenme bölümleri oluşturulacak.
Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne ait Nevşehir Devlet Hastanesi’nde gerçekleştirilen çevre düzenleme ve yol genişletilmesine yönelik çalışmalar için 3 milyon TL’yi aşkın bir harcamanın yapılması planlanıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
KURTARMAZ - 4 yıl önce
1- o hastaneyi çukurun içene "gevurun öldüğü yire"niye yaptiniz.
2-hastanenin yolu akliniza yeni mi geldi.
3-direk ana asfalda gidiş geliş olmazsa fasa fiso
4-yap-boz işi olmasin yazik milletin parasina
Avatar
altın kaplama yol mu yapılıyor ki acaba - 4 yıl önce
3 milyon mu yok artık 500 bin ancak aslı neki kilitli parke, bordür taşı, duvar anlamasak bu işlerden inanacak
Avatar
nr - 4 yıl önce
Ne 3 milyonundan bahsediyosun ya :-D
Avatar
Degerli Arkadasim,Hastahanenin yeri aslinda cok iyi dünyanin her yerinde hastahaneler sehirin gürültüsünden uzak sakin ve sukunetli yerler secilir.Yerine göre bir orman kenari yesillikler icerisinde bir tepenin üstü vs.Simdi bu hastahanenin eksiklikleri 1 - 4 yıl önce @KURTARMAZ
ali baykara
Avatar
doktor - 4 yıl önce
1..yse alt kısmıdan bir yol açılmalı.. 2-diş hastanesinden büro olan halksağlığı ,sağlık müd. hemen boşaltılmalı..zaten hastane yetmiyor.. yoksa alt tarafta arsa çok..buraya çocuk doğum taşınmalı...daha sora yse kaldırılıp buraya daha büyük hastane planlanmalı..yoksa üniversiteye tıp açılmaz....
Avatar
MEHMET ÖZCAN - 4 yıl önce
2004 yilindan önce neyleydi̇ şi̇mdi̇ i̇se şehi̇r görünümü aldi 5 yil sonra başkanim nevşehi̇ri̇ şehi̇r yapti son 5 yili̇çi̇nde debüyük şehi̇r yapacağina i̇naniyoruz bunun tartişilacak bi̇r yani varmi arkadaşlar
Avatar
MEHMET ÖZCAN - 4 yıl önce
sayin başkanim neyi̇n nasil yapilacağini bi̇li̇r bi̇lmese başina geçmez bi̇zden sadece teşekkürler demek gereki̇r
Avatar
TEPEKÖYLÜ - 4 yıl önce
adam aşkla hi̇zmet edi̇yor. maşallah