banner461
banner195

Nevşehir Kamu Hastanesi Tüm KBB Polikliniklerine Endovizyon Sistemi Kuruldu

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından yeni alınan cihazlarla Nevşehir Devlet Hastanesinin Tüm Kulak Burun Boğaz Poliklinikleri Endovizyon Sistemi’ne kavuştu.

Nevşehir Kamu Hastanesi Tüm KBB Polikliniklerine Endovizyon Sistemi Kuruldu
14 Ekim 2014 Salı 15:14

banner143
banner134
Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammet Çömçe”Hastanemizin öncelikli ihtiyacı olan Tıbbi amaçlı malzeme alımlarımız hızla devam ediyor, şimdi son aldığımız 3 adet Endovizyon Cihazımızla birlikte tüm KBB Polikliniklerimiz bu sisteme kavuşarak modern bir imkana kavuşmuştur. KBB Poliklinik hastalarımız burun tıkanıklığı, sinüzit,  ses kısıklığına neden olan hastalığın teşhisinde tedaviye yön vermede,  geniz eti teşhisinde ve erken tanısında endoskopi görüntüleme yöntemi ile kolay bir şekilde teşhis konulabilecektir. Tüm Halkımıza Hayırlı Olsun” dedi.

Konu hakkında uzman doktorlarımızın görüşünü aldık KBB Uzman Doktorları  Op. Dr. Ali Değirmenci , Op. Dr. Aykut Bozan, Op. Dr. Ahmet Rıza Cevatzade, Op. Dr. Bayram Uğurlu, Op. Dr. Onur Sönmez  KBB Polikliklerinde hizmete sunulan “Endovizyon Sistemi” ile eksikliklerin birinin daha giderildiğini bildirdiler. Alınan bu cihazla rijit ve fiberoptik endoskoplar ile kulak, burun, boğaz hastalıklarının tanısı daha hızlı bir şekilde yapılarak biz hekimler için hem hastalar için büyük kolaylık sağlamıştır. Genel Sekreterliğimiz de bu eksikliğimizin giderilmesi için çalışan ve kuruluma vesile olan tüm yöneticilerimize Teşekkür Ediyoruz.” denildi.

 

Nevsehir KHb Haber - Ahmet Ak - www.nevsehirkhb.gov.tr


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Abdullah - 4 yıl önce
Sayın genel sekreter değişti hastane ve çalışanları çok değişti herşey mükemmel olmaya başladı . Sayın Uz.Dr. Muhammed ÇÖMÇE BEY e sonsuz teşekkürler ediyor. Başarılarınınve çalışmalarının devamını diliyorum.