banner461
banner195

Nevşehir Kızılay’ından Nepal’e Yardım Çağrısı

Depremle sarsılan Nepal’de şiddetli bir deprem daha meydana geldi. Halen bölgede bulunan Kızılay ekibi 7.1 büyüklüğündeki depremin Başkent Katmandu’da şiddetli olarak hissedildiğini ve şehrin farklı noktalarından toz bulutlarının yükseldiğini haber verdi.

Nevşehir Kızılay’ından Nepal’e Yardım Çağrısı
14 Mayıs 2015 Perşembe 15:20

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Depremle sarsılan Nepal’de şiddetli bir deprem daha meydana geldi. Halen bölgede bulunan Kızılay ekibi 7.1 büyüklüğündeki depremin Başkent Katmandu’da şiddetli olarak hissedildiğini ve şehrin farklı noktalarından toz bulutlarının yükseldiğini haber verdi.
Depremin başkent Katmandu ve ülkenin diğer bölgelerindeki etkisini tespit etmek için yerel makamlarla temasa geçen Kızılay ekibi, gıda ve benzeri ihtiyaç malzemelerinin talebine karşılık hazırlıklarını hızlandırdı.

Bu arada Türkiye genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de Kızılay Şube Başkanlığı hayırsever vatandaşların Nepal’deki depremzedelere yardım elini uzatmasını bekliyor.

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, Nepal’a yardım elini uzatmak isteyen hayırseverlerin bankalardaki Kızılay hesap numaralarına yardımlarını ulaştırabileceklerini söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.