banner461
banner195

Nevşehir’de Yılın Hekimlerine Teşekkür Belgesi Verildi‏

Nevşehir’de yılın doktoru seçilen hekimlere teşekkür belgeleri takdim edildi.

Nevşehir’de Yılın Hekimlerine Teşekkür Belgesi Verildi‏
25 Mart 2016 Cuma 17:01

banner143
Nevşehir’de Yılın Hekimlerine Teşekkür Belgesi Verildi‏
İlgili Galeriye Git
banner134
Sağlık Bakanlığı tarafından tıbbi ve mesleki alanlarda yapmış oldukları başarılı çalışmalar nedeni ile İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği’ne bağlı olarak hizmet veren doktorlardan 3’ü yılın doktoru olarak seçilirken, 10 hekimde gayretli çalışmalarından dolayı başarı belgesi almaya hak kazandı.

Nevşehir İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim ÜNLÜBAY, Sağlık Müdürlüğü Toplantı Salonunda Nevşehir’de yılın Hekimleri seçilen doktorlarla bir araya geldi. Sağlık Bakanlığı tarafından 14 Mart Tıp Bayramı dolayısı ile hazırlanan “Sen Oradaydın” isimli kısa filmin izlenmesi ardından, açılış konuşması yapan Dr. Rahim ÜNLÜBAY görevini fedakârlık ve üstün bir gayretle ifade eden doktorlara, her yıl 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla 'Yılın Doktoru Ödülü' ve teşekkür belgeleri verildiğini hatırlatarak, bu yıl belgeleri almaya hak kazanan doktorları kutladı.

Toplantıya katılan hekimler, sağlık hizmeti sunumunda karşılaştıkları sorunları dile getirme fırsatı bulurken, İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim ÜNLÜBAY, sorunların çözümü noktasında her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

Toplantıda “Yılın Hekimleri” seçilen, Nevşehir Devlet Hastanesi Çocuk Psikiyatri Uzmanı Uzm Dr. Gonca ÖZYURT, İl Ambulans Servis Başhekimliğinden Dr.İbrahim HARBALİOĞLU ve Halk Sağlığı Müdürlüğü’nden Dr.İshak Utku DÜZGÜN’e belgeleri İl Sağlık Müdürü Ünlübay tarafından takdim edildi.

Ayrıca,  Nevşehir Devlet Hastanesinde görev yapan, Enfeksiyon Hast.Uzmanı Uzm.Dr.Ünal ÇAĞIR, Acil Tıp Uzmanı Uzm.Dr. Mehmet Ali ASLANER, Göz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr.Muhammed ALTINIŞIK, Kadın Hast. Ve Doğ. Uzm.Op.Dr.Hatice BAŞAR, Anestezi Uzmanı Uzm.Dr.Volkan ÜREY, Ürgüp Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı Uzm.Dr.Hediye UĞUR BAKINDI, Kozaklı Fizik Tedavi Reh.Merkezi İç Hastalıkları Uzmanı Uzm.Dr.Hasan LEVENT, İl Ambulans Servis Başhekimliği KKM Danışman Hekimi Dr. Hülya BAYKURTALP YETİŞ ile Aile Hekimleri Dr.İlhan ASİLÖZ ile Dr. Aytekin ESEN Teşekkür Belgeleri’ni İl Sağlık Müdürü Ünlübay’ın elinden aldılar.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.