banner461
banner195

Nevşehirli minik yavrumuzu evinde ziyaret ettik

13 yıldır akciğer yetmezliğinden dolayı sağlık problemi yaşayan minik yavrumuzu evinde ziyaret ettik.

Nevşehirli minik yavrumuzu evinde ziyaret ettik
21 Aralık 2018 Cuma 21:36

banner143
banner134

Nevşehir 350 Evler Mahallesi Muhtarı Salim Başbuğ tarafından FİB Haber Merkezi ile ilk kez Nevşehir gündeme taşınan 13 yıldır akciğer yetmezliğinden dolayı sağlık problemi yaşayan minik yavrumuzu evinde ziyaret ettik.

"Gün Çaresizliğe Çare Olma Günüdür "

Minik yavrumuzun sesine kulak veren Muhtar Salim Başbuğ, çaresizlik içerisinde ki ailenin sorununu Nevşehirli hayırsevler ile birlikte mutlaka çözüme ulaştırılacağını ifade ederek durumu FİB Haber Merkezine iletti. Haberimiz sonrası minik yavrumuz için kayıtsız kalmayan çok sayıda duyarlı hayırsever vatandaşlarımız gerek telefonla gerekse mesajlarla yavrumuzun ailesi ve muhtarımıza ulaştılar. İlk olarak Göreme'den Vehbi Köse isimli bir genç turizmcimiz telefonla arayarak çocuğumuza yardımcı olmak istediğini söyledi. Daha sonra FİB Haber Genel Koordinatörü Fikret Çapacı'yıda yanlarına alarak Muhtar Salim Başbuğ eşliğinde aileyi evinde ziyaret ettik.

350 Evler Mahallesi Muhtarı Salim Başbuğ, yaptığı açıklamasında; Nevşehirli bu yavrumuz ve biçare ailemizi hayırseverelerimiz yalnız bırakmayacaklardır. Yardımlarınızı ve dualarınızı bekliyoruz.

(Ailemizi ve çocuğumuzu deşifre etmemek için isimlerini yazmıyoruz.)

Allah kimseyi yalnız çaresiz bırakmasın...

Haydi Nevşehir Sana Yakışanı Yap...!

Şimdi Nevşehirli minik yavrumuz tedavisi için kendisine uzanacak yardım elini bekliyor... Haydi Nevşehir'im kendine yakışan yapalım ve yavrumuzu yalnız bırakmayalım...

Babası Gsm  : 0 535 794 53 81


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.