banner461
banner195

Öğrenciler Sağlıklı ve Hareketli Yaşama Özendiriliyor

Nevşehir Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesinde yeni eğitim öğretim dönemi ile birlikte uygulanmaya başlanan Beslenme Dostu Okul Projesi ile öğrencilerin sağlıklı ve hareketli bir yaşama özendirildiği görülüyor.

Öğrenciler Sağlıklı ve Hareketli Yaşama Özendiriliyor
15 Aralık 2015 Salı 13:00

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesinde yeni eğitim öğretim dönemi ile birlikte uygulanmaya başlanan Beslenme Dostu Okul Projesi ile öğrencilerin sağlıklı ve hareketli bir yaşama özendirildiği görülüyor.

Geçtiğimiz günlerde Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar odasının da katkıda bulunduğu Beslenme Dostu Okul Projesinin eğitim öğretim dönemi sonuna kadar sürdürüleceği bildirildi.

Özellikle son yıllarda ülkemizde de giderek artan Obezite ile mücadele aşamasında da son derece etkin bir Proje olan Beslenme Dostu Okul Projesi Okul Müdür Yardımcısı Serpil Aşıcı, Biyoloji Öğretmeni Arzu Ateş, Okul Aile Birliği Başkanı Vural Özçelik ile Hemşire Rukiye Aytaç’ın gayretleri ile yürütülüyor.

Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Sağlık Temizlik ve Beslenme Kulübü olarak Beslenme Dostu Okul projesi kapsamında sağlıklı beslenmeye farkındalık amacıyla öğrencilere meyve ve süt dağıtımı gibi etkinlikler önümüzdeki günlerde de düzenlenmeye devam edilecek.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.