banner461
banner195

Op. Dr. Atilla Fesli'den Başarılı Mikrocerrahi Ameliyatı

Ameliyatı gerçekleştiren Niğde Devlet Hastanesi Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Atilla Fesli, ameliyatın başarılı geçtiğini, hastanın elini kullanabileceğini belirterek, “Getirildiğinde eli hala kıyma makinesinin içindeydi ve hastayı uyutmadan çıkarmak mümkün değildi.

Op. Dr. Atilla Fesli'den Başarılı  Mikrocerrahi Ameliyatı
20 Mayıs 2013 Pazartesi 10:46

banner143
banner134

 Hastamızı acı duymasın diye uyuttuk. Eli çıkardığımızda birçok seviyeden damar ve sinirlerin kesilmiş olduğunu gördük. Kan dolaşımı sağlanmıyordu ve bütün parmaklarının kesilme ihtimali vardı. Mikro cerrahi tekniği ile damar yamaları alarak kesik olan eli kurtardık” dedi.

İlk 5 günün kritik bir süreç olduğunu belirten Fesli, “Hasta bu kritik süreci anlattıktan sonra elini kullanabilecek. 7 saat süren zorlu bir ameliyattı. Biz Niğde Devlet Hastanesi’nde gerçekten başarılı bir ameliyata imza attık. Hasta uyumuş bir vaziyette idi ve sevk etmek çok riskli olurdu çünkü hastanın elinde birçok kesik vardı” diye konuştu.

Zeynep Yılmaz ve kayınvalidesi Gönül Yılmaz başarılı geçen ameliyat sonrası ameliyatı gerçekleştiren estetik cerrahi Uzmanı Op. Dr. Atilla Fesli’ye teşekkür etti.

Zeynep Yılmaz, “Ben doktoruma çok teşekkür ediyorum, kendisinden Allah razı olsun. Bildiğim kadarıyla yaklaşık 7 saat sürmüş operasyon. Bu Niğde de ilk kez yapılan bir operasyon. Ayrıca mikro cerrahi tekniği kullanılarak yapılmış. Emeği geçen tüm ekibe sonsuz teşekkürlerimi bir borç biliyorum” diyerek memnuniyetini dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Melek Guven - 5 yıl önce
gercekten cok onemli bir basari. turk doktorlarinin basarisini bu tur haberle ile gormek ne buyuk bir mutluluk. basarilarinin devamini diliyoruz.
Avatar
Ayse Senocak - 5 yıl önce
tebrikler doktor bey.
Avatar
Deniz Mahir - 5 yıl önce
iç anadolunun böyle değerlerin kıymetini bilmeli ve kaybetmemeli. gerçekten büyük bir başarı kendisini tebrik ediyorum.