banner461
banner195

Özel Kapadokya Hastanesi Euro ATV Ekranlarında Tanıtıldı

Nevşehir Özel Kapadokya Hastanesi Euro ATV ekranlarında tanıtıldı.Öte yandan Kapadokya hastanesinde geçtiğimiz günlerde mini bir operasyon geçiren Milletvekilimiz Sayın Murat Göktürk sağlığına kavuşarak çalışmalarına başladı.

Özel Kapadokya Hastanesi Euro ATV Ekranlarında Tanıtıldı
23 Mart 2013 Cumartesi 14:08

banner143
banner134

 Ak Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk Hastanemizde ameliyat oldu

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Sayın Murat GÖKTÜRK geçtiğimiz günlerde Özel Kapadokya hastanesinde bir operasyon geçirdi.

Solunum yollarındaki rahatsızlık şikayeti ile hastanemize başvuran Sayın Murat Göktürk KBB uzmanı Op.Dr.Fatih Yakut tarafından ameliyata alındı.

Başarılı bir şekilde gerçekleştirilen operasyon sonrasında Milletvekilimiz aynı gün taburcu edildi ve  kendisine istirahat önerildi.

Sayın Murat Göktürk Kapadokya hastanesinde kaldığı süreçte en başta Doktor Fatih YAKUT'a ve kendisiyle yakından ilgilenen hastane personeline teşekkürlerini iletti.

Nevşehir Milletvekilimiz Sayın Murat Göktürk küçük bir oprasyonla ameliyatının ardından sağlığına kavuşarak çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.Bu vesile ile Sayın Vekilimiz Göktürk e bir kez daha geçmiş olsun diyor ve ameliyatı sonrasında bu görüntüyü FİB Haber okurlarımız için ilk kez sizlerle paylaşıyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.