banner461
banner195

Planlama Son Aşamaya Getirildi

Nevşehir’in Kozaklı ilçesinde bulunan Fizik tedavi ve rehabilitasyon kür merkezinde yatak artırımı için planlama çalışmalarının son aşamaya getirildiği bildirildi.

 Planlama Son Aşamaya Getirildi
20 Kasım 2013 Çarşamba 10:43

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Kozaklı ilçesinde bulunan Fizik tedavi ve rehabilitasyon kür merkezinde yatak artırımı için planlama çalışmalarının son aşamaya getirildiği bildirildi.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, il dışından da çok büyük bir talebin bulunduğu fizik tedavi ve rehabilitasyon kür merkezinde yatak artırımı için planlama çalışmalarının son aşamaya getirildiğini vurguladı.

Şu an da 2 ya da 3 aya uzayan randevu verilen Kozaklı fizik tedavi ve rehabilitasyon kür merkezinde talebin karşılanabilmesi için yatak artırımının artık elzem bir hale geldiğine değinen İl Sağlık Müdürü Ünlübay, yatak artımı ile ilgili çalışmanın çok yakın bir zamanda başlatılacağını sözlerine ekledi.

Ünlübay, “Kozaklı Fizik tedavi ve rehabilitasyon kür merkezinde yatak artırımına gideceğiz. Bu konuyla ilgili planlama çalışmalarımız sürüyor. Bazı odalarda mimari değişikliğe gitmek durumunda kalıyoruz. Çünkü orada odaların hepsi aynı boyutta değil. İki yatağı yan yana koyamıyorsunuz bazı odalarda. Çok ciddi bir talep artışı var. Merkezimizde 2-3 aya randevu vermek durumunda kalıyoruz. Çünkü kozaklı bu konuda bir marka haline gelmiş durumda. İl dışından da çok büyük talep alıyoruz. En kısa zamanda bu konudaki planlamalarımızı tamamlayarak gerekli yatak artırımına gideceğiz” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.