banner461

Sağlık-Sen'den Sağlık çalışanlarına Bayram şekeri ve kolonya

Sağlık sen Nevşehir şubesi her bayram olduğu gibi bu ramazan bayramında da, bayramı sağlık dağıtarak geçiren, bayramda nöbet tutacak sağlık çalışanlarının yanında olmaya devam ediyor.

Sağlık-Sen'den Sağlık çalışanlarına Bayram şekeri ve kolonya
03 Haziran 2019 Pazartesi 17:55

banner143
banner134

Ramazan ayını uğurladığımız bayrama hoşgeldin dediğimiz huzur ve maneviyat yüklü günleri yaşamaktayız. Tüm halkımız ve çalışanlarımız ile sağlıkla huzurla iyilikle geçireceğimiz bir bayram temenni ediyoruz.
Sağlık sen Nevşehir şubesi her bayram olduğu gibi bu ramazan bayramında da, bayramı sağlık dağıtarak geçiren, bayramda nöbet tutacak sağlık çalışanlarının yanında olmaya devam ediyor. Sağlık sen başkanı Hakan Gümdüzpolat ve yönetim kurulu üyeleri hem bayramlaşmak hem çalışanların sorunlarını dinlemek hem de onlarla hasbihal ederek bayram iklimine çalışanlarla omuz omuza girmek için, bayramlık şeker ve kolonya ikramında bulundular. 
Dokuz günlük bayram tatilinin özellikle çalışma şekli nöbet olan sağlık çalışanlarına aileleriyle bayram yaşamaya fırsat vermediğini, sağlık hizmeti sunmaya devam eden değerli sağlık personelinin emeğinin hiç bir şeyle ölçülemeyeceğini belirten şube başkanı Hakan Gündüzpolat "elimizden geldiği kadar, gücümüz yettiği kadar sağlık ve sosyal hizmet alanında çalışan arkadaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Bayramı yaşadığımız bu günlerde de uzun bayram tatili yapamayan, sağlık hizmeti sunmaya devam eden arkadaşlarımıza en azından küçük bir ikram ile bir ve beraber olduğumuzu tekraren belirtmek ve hatırlatmak istedik. Tüm islam alemine hayırlar getirmesi temennisiyle bayramınız mübarek olsun..." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.