banner461
banner195

Sağlıkla Talep ve Şikayetlerinizi Bize Ulaştırın

Nevşehir Sağlık Müdürlüğü ilimizdeki sağlık hizmetlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi, Vatandaşların verilen sağlık hizmetleri ile ilgili öneri, şikayet yada taleplerini bire bir il müdürlüğüne ulaştırmaları istendi.

Sağlıkla Talep ve Şikayetlerinizi Bize Ulaştırın
20 Eylül 2014 Cumartesi 18:18

banner143
banner134

 Talep ve Şikayetlerinizi Bize Ulaştırın

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sağlık Müdürlüğü ilimizdeki sağlık hizmetlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi, Vatandaşların verilen sağlık hizmetleri ile ilgili öneri, şikayet yada taleplerini bire bir il müdürlüğüne ulaştırmaları istendi.


İl Sağlık Müdürlüğünden konuyla ilgili yapılan açıklamada“Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü’nün daha önce kullandığı tüm elektronik posta (e mail) adresleri iptal edilmiş olup, sadece nevsehir@saglik.gov.tr elektronik posta adresi kullanılmaktadır. Sağlık Müdürlüğümüze yapacağınız başvuru, şikâyet ve önerilerinizde bu e posta adresimizi veya 212 32 43 numaralı faksımızı kullanabilirsiniz” açıklamasında bulunuldu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ali karli - 4 yıl önce
Dün gece 4 civarı babamı acile goturdum. İki üç hasta da gelmiş. Doktor beyi uykudan uyandirdilar beyfendi aynen şöyle diyor muayene odasında. Saatin kaç olduğunun farkında degil millet. Sanki evine misafirlige gittik. Ondan sonra oturup sağlık personeli ne şiddet den bahsediyoruz.