banner461
banner195

Tıp Bayramını Buruk Kutluyor Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz...

Nevşehir Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Yücel Şal Nevşehir FİB Haber Merkezine yaptığı açıklamasında 10 Mart Tıp Bayramını Buruk Kutluyor Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz dedi...

Tıp Bayramını Buruk Kutluyor Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz...
13 Mart 2015 Cuma 16:19

banner143
banner134

NEVŞEHİR 14 MART TIP BAYRAMINI BURUK KUTLUYOR SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUZ...

 14 Mart Tıp Bayramı arifesinde, Kadın Doğum Polikliniğimizde hastalara şifa dağıtmak ve hastaların yaralarını sarmak için canla başla görev yapan sağlık çalışanı ve doktor arkadaşımıza saldırıda bulunulmuştur. Sağlık çalışanlarının kanayan yarası olan bu çirkin olayı kınıyoruz. Çalışanlarımıza yönelik yapılan sözlü ve fiili saldırılar iş motivasyonumuzu bozmaktadır. Ancak bizler her türlü koşullarda vatandaşlarımızın sağlığı için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Biz, mesleğimizi güven içinde ve huzurla yapmak istiyoruz.

Bu ortamı sağlamak için tüm tarafları hoşgörüye, bilimselliğe ve toplum yararını gözetmeye çağırıyoruz. Bakabileceğinin çok üstünde hasta bakan, tutabileceğinden daha fazla nöbet tutmak zorunda kalan, her türlü olumsuz şartlarda görevini yapmaya çalışan, gece gündüz demeden fedakârca mesleğini icra eden hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın sebep ne olursa olsun sözlü ve fiziksel şiddete maruz kalmasını kesinlikle kabul etmiyoruz. Uz. Dr. Muhammed TOPRAK, sekreter Arzu EKER ve güvenlik Ufuk BİÇİCİ kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Sağlık çalışanlarının kanayan yarası olan bu çirkin saldırıyı tekrar şiddetle kınıyoruz ve bir daha bu gibi durumların yaşanmamasını temenni ediyoruz.

 


                                                                                                                                     Dr. Yücel ŞAL

                                                                                                                                   Hastane Yöneticisi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.