banner461
banner195

Türkiye de Bir İlk…

SAYDES Nevşehir Şube Başkanı Hakkı Tuzdelen, FİB Haber Merkezine yaptığı açıklamasında Saydes olarak sandığımızın Sağlık camiamıza ve kamu oyuna tanıtımı amacı ile bir tanışma toplantısı düzenleyeceklerini belirtti.

Türkiye de Bir İlk…
03 Nisan 2013 Çarşamba 11:44

banner143
banner134

 SAYDES Nevşehir Şube Başkanı Hakkı Tuzdelen açıklamasında Türkiye'de bir ilki gerçekleştirme ve sağlık camiasını birleştirmek adına ;sağlık yardımlaşma dayanışma ve biriktirme sandığı olan SAYDES kurulmuştur.Bu nedenle sandığımızın;camiamıza ve kamu oyuna tanıtımı amacı ile bir tanışma toplantısı düzenleyoruz.

      Toplantımıza ilimizde faaliyet gösteren Nevşehir Tabip odası Başkanlığı,Memur-sen'e bağlı Sağlık-sen il başkanlığı,Kamu-sen'e bağlı Türk Sağlık-sen il başkanlığı,Kesk'e bağlı SES il başkanlığı ve Sağlık Alanında görev yapan daire başkanlarımız katılacaklardır.

İlimizde yapılacak olan bu toplantı sağlık camiasını temsil eden bütün STK'ların bir araya geldiği ilk toplantı olması nedeni ile Türkiye'de de bir ilk olacaktır dedi.    

   

                             

 

05.04.2013 Perşembe Günü 

Toplantı katılım yeri:                                                                                    Saydes Nevşehir İl Başkanlığı

Topuzlu Han restoranı                                                                              Hakkı TUZDELENER

Saat:12:00                                                                                                

   Nevşehir


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.