banner461
banner195

UMKE nin Standı Nevşehir de İlgi Odağı Oldu

Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğümüze bağlı Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE)’nin açtığı tanıtım standı ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

UMKE nin Standı Nevşehir de İlgi Odağı Oldu
08 Nisan 2013 Pazartesi 13:51

banner143
banner134

 Nevşehir UMKE tarafından ilk kez geçtiğimiz hafta sonu Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi’nde açılan ve iki gün süre ile açık kalan tanıtım standında, UMKE personelleri tarafından vatandaşlara yönelik olarak, tanıtım broşürleri dağıtıldı, Nevşehir UMKE’nin gerçekleştirdiği çalışmalar, standın girişine kurulan LCD televizyon aracılığıyla ziyaretçilerin gösterimine sunuldu. Ayrıca stantta, UMKE personelinin kullandığı kişisel ve teknik ekipman ile UMKE araçları da sergilenerek, teknik ekipmanın kullanımı konusunda tanıtım ve gösterimde bulunuldu.

 

Ziyaretçilerin ilgi odağı olan Nevşehir UMKE standını çok sayıda vatandaşın yanı sıra Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Sezer ÖZDEMİR, Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Dr. Hakan ÖCAL ile Nevşehir Milletvekili Av. Murat GÖKTÜRK’te ziyaret etti. Nevşehir UMKE’nin faaliyetleri hakkında bilgiler verilen Nevşehir Milletvekili Av. Murat GÖKTÜRK UMKE personellerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

UMKE’yi tanıtmayı amaçlayan standın önümüzdeki günlerde de farklı mekânlarda kurularak vatandaşlara bilgilendirme yapmaya devam edeceği açıklandı.

www.nevsehirsm.gov.tr


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.