banner461
banner195

Ünver Nevşehir Devlet Hastanesi yol genişletme ve çevre düzenleme çalışmalarını yeri‏nde İnceledi

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver Nevşehir Devlet Hastanesi yol genişletme ve çevre düzenleme çalışmalarını yerinde izledi.

 Ünver Nevşehir Devlet Hastanesi yol genişletme ve çevre düzenleme çalışmalarını yeri‏nde İnceledi
16 Mayıs 2014 Cuma 17:28

banner143
banner134

 Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Nevşehir Devlet Hastanesi yeni çevre yol genişletme çalışması Nevşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından bütün hızı ile devam ediyor. Nevşehir Ağız ve Diş sağlığı Merkezi önünde bulunan yüksek tepede yine aynı çalışma kapsamında yere sıfır olarak hafriyat yapılarak yeşillendirilmesi ve park alanı olarak düzenlenmesi planlanıyor.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Sağlık İl Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Atila Oğuz Boyalı, Hastane Yöneticisi Dr. Hakan Serçe, Hastane İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Erhan Çınar ve Nevşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Yetkilileri ile birlikte yapılan yol ve çevre düzenleme çalışmalarını yerinde izledi.

 

 

 

 

 

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
esnaf - 4 yıl önce
akılları yenımı başlarına gelmiş daha yapılalı kaç yıl oldu hastane acil önundekı otoparkı bi işıklandırma akıllarına gelmıyomu mu ayrıca hastane otoparkına çalışanların arabasından gelen hastalara yer kalmıyo otopark yerı yok
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce @esnaf
borusun dereye hastane yapılırsa daha çoook çok düzenleme ister nasıl olsa bu milletin parası çok her sene bir tadilat yapa bilirler.