banner461
banner195

Ürgüplü Mert’in Yüzü Şimdi Gülüyor

Hayırsever Gurbetçimiz Seyfi Akdağ tarafından hediye edilen 7 adet Akülü arabadan bir tanesi Ürgüplü minik Mert ve ailesi tarafından düzenlenen törenle teslim alındı.Mert ile beraber 6 ihtiyaç sahibinin daha katıldığı törene Nevşehir Milletvekili Sayın Av. Ebubekir Gizligider de katılarak akülü arabalarını alanların sevincine ortak oldu.

Ürgüplü Mert’in Yüzü Şimdi Gülüyor
15 Ağustos 2012 Çarşamba 15:18

banner143
Milletvekili Gizligider Engeleilerle
İlgili Galeriye Git
banner134

 Danimarka'da yaşayan gurbetçi Seyfi Akdağ, tatil için geldiği memleketi Nevşehir'de ihtiyaç sahibi engellilere ulaşarak onlara aldığı 7 akülü sandalyeyi teslim etti.

Akülü arabalardan biri de geçtiğimiz aylarda geçirdiği kaza sonucu ayaklarını kaybeden 11 yaşındaki Ürgüp’lü Mert Altacı’ya Tatlarin Seyfi Akdağ Anaokulu önünde düzenlenen törenle teslim edildi.

Mert ile beraber 6 ihtiyaç sahibinin daha katıldığı törene Nevşehir Milletvekili  Ebubekir Gizligider de katılarak akülü arabalarını alanların sevincine ortak oldu.

Ürgüp Belediye Başkanı Yıldız, Hayırsever Seyfi Akdağ’a yapmış olduğu duyarlı davranış için teşekkür ederek böyle vatandaşlarımızın sayısının artması temennisinde bulunarak  Tabak takdim etti.

 

Akdağ ise Belediye Başkanı Fahri Yıldız’a teşekkür ederek bu ödülün çok değerli olduğunu kendisini onure ettiğini ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mine civciv - 5 yıl önce
Merti ben Ankara dışkapı çocuk acilden tanıdım ve çooook sevdim ve böyle bir yadımda bulunduğu için Seyfi beye çok teşekkür ederim.