banner461
banner195

Varol Tıp Bayramını Hastanede Kutladı

MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle ziyaret ettiği Nevşehir Devlet Hastanesinde bütün sağlık çalışanların günlerini kutladı.

Varol Tıp Bayramını Hastanede Kutladı
14 Mart 2014 Cuma 10:39

banner143
14 Mart Tıp Bayramı Mehmet Varol
İlgili Galeriye Git
banner134

MHP Adayı Mehmet Varol,Eski Nevşehir Milletvekili Dr.Mükremin Taşgın ve MHP Belediye ve İl meclis üyesi adayları Nevşehir Devlet Hastanesinde sağlık çalışanlarını ziyaret ettiler.

“Sağlıklı bir toplum için en büyük adım sağlık çalışanlarının rahatlığı, sağlık çalışanlarının güvenliği ve teknik altyapısının sağlamlığıdır. Günümüz de sıkça gördüğümüz sağlık çalışanlarının mağdur edildiği bir ortamda bu gün ülkemizin temel taşlarından biri olan sağlık çalışanlarının daha da güvenli koşullarda hizmet vermesi çok önemlidir.

Yaşamları pahasına vatandaşlarımıza gece gündüz hizmet eden ve meslek icabı karşılaştıkları zorluklara rağmen mesleklerini her şeyin üzerinde tutarak görev yapan sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını yürekten kutluyorum.

Toplumun ve bireyin temel ihtiyacı olan sağlık hizmetleri ülkelerin kalkınmış seviyelerini de ortaya koyar. Bu nedenle sağlık sektörünün teknolojik gereksinimler ve çalışma koşullarının zenginliği vatandaşlarımızın alacağı hizmetin kalitesini de arttıracaktır. Bu vesile ile Sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramını kutluyor ve hayatları boyunca huzur ve mutluluk diliyorum”dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.