banner461
banner195

Yeni Branşlar Açılması Planlanıyor

Nevşehir İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kür merkezinin Türkiye’de bir marka haline geldiğini söyledi.

Yeni Branşlar Açılması Planlanıyor
30 Mayıs 2014 Cuma 17:26

banner143
banner134

 Yeni Branşlar Açılması Planlanıyor

NEVŞEHİR(MHA) İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kür merkezinin Türkiye’de bir marka haline geldiğini söyledi.

Ünlübay, “Hastanemizde bulunan 120 yatağın tamamı dolu. Durum böyle olunca ister istemez hastalarımıza randevu vermek zorunda kalıyoruz. Artık randevulu sisteme geçilmiş durumda. İl sağlık müdürlüğü olarak orayı kendi başhekimi ve yönetimi olan bir hastane haline getireceğiz. Eğer yapabilirsek fizik tedavinin yanına Dahiliye ve Üroloji gibi birkaç tane daha ek branş açmayı planlıyoruz. Bu branşları da eklediğimizde yine yatak kapasitesi yetmez ise o zaman yatak kapasitesini artırma yönünde çalışmalarımızda olacak. Odalarımız tek kişilik. Bazı odaların çift kişilik haline getirilmesi zamanla gündeme gelebilir” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gerçekler - 4 yıl önce
önemli olan kozaklıya hizmet etmek nigdeli olur kayserili olur veya nevşehirli olur bunun önemi yok son 10 yılda yapılanlar ortada bunu bugun akpartiye oy vermeyenler bile kabul ediyorken boş lafa gerek yok