banner461
banner195

Yetkiye Çok Yakınız

ürkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonuna bağlı Türk Sağlık-Sen Nevşehir Şubesi yaklaşan yetki sürecinde tüm il genelinde yetkiyi kazanabilmek için çok yoğun bir çalışma içerisinde.

Yetkiye Çok Yakınız
16 Nisan 2014 Çarşamba 22:04

banner143
banner134

 Yetkiye Çok Yakınız

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonuna bağlı Türk Sağlık-Sen Nevşehir Şubesi yaklaşan yetki sürecinde tüm il genelinde yetkiyi kazanabilmek için çok yoğun bir çalışma içerisinde.

Kamu sendikalarının yetki süreçlerine dair önümüzdeki günlerin son derece önemli ve kritik günler olduğuna değinen Kamu-en İl Temsilcisi ve Türk Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin, Türkiye Kamu-Sen’e bağlı tüm iş kollarında yetki sürecini başarıyla tamamlayabilmek için yoğun bir çalışma içerisinde olduklarına değindi.

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesinin ilimizde yıllardır eğitim sendikaları arasında yetkiyi üstlenen sendika olmasının yanında Sağlık sektöründe faaliyet gösteren Türk Sağlık-Sen Nevşehir Şubesinin de yetkiyi kazanabilmesi için yoğun bir çaba içerinde bulunduklarını söyleyen Çetin, Türk Sağlık-Sen’in 900 dolayında üye sayısına ulaşması durumunda il genelinde yetkili sendika olabileceğini ve bu yönde çalışmalara yön verdiklerini dile getirdi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.