banner461
banner195

“ 0.7’lik Oy Bizim Oyumuz Değil ”

Geçtiğimiz günlerde Ankara’da Parti genel merkezinin düzenlediği il başkanları ve genel idare kurulu üyeleri toplantısına katılan ve toplantıyı değerlendiren Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, 1 Kasım seçimlerinde Türkiye genelinde 0.7 oy alan Saadet Partisinin bu oyu hak etmediğini, gelecekte Milli Görüşün temsilcisi Saadet Partisinin anlayışının daha iyi fark edileceğini dile getirdi.

“ 0.7’lik Oy Bizim Oyumuz Değil ”
17 Kasım 2015 Salı 13:16

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde Ankara’da Parti genel merkezinin düzenlediği il başkanları ve genel idare kurulu üyeleri toplantısına katılan ve toplantıyı değerlendiren Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, 1 Kasım seçimlerinde Türkiye genelinde 0.7 oy alan Saadet Partisinin bu oyu hak etmediğini, gelecekte Milli Görüşün temsilcisi Saadet Partisinin anlayışının daha iyi fark edileceğini dile getirdi.

7 Haziran seçimlerini beğenmeyenlerin 1 Kasım seçimlerini ortaya çıkardıklarını kaydeden Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, “Neticede ülkemizde 7 Haziran ve 1 Kasım’da seçimler yapıldı. 1 Kasım’da yapılan seçimlerin özellikle normal bir seçim olmadığını düşünüyorum. 7 Haziran seçimlerinin sonuçlarını beğenmeyenlerin dayatmasıyla, Korku, kaos ve duygu siyaseti ile 1 Kasım seçimleri yapıldı. İnsanlarımız Panik içerisinde mevcut siyasi partiye oy verdi. Saygı duyuyoruz. Saadet Partisinin aldığı % 0.7 oy bizim oyumuz değil. Dünya çapında teşkilatları olan bir partiyiz. Bugün olmazsa yarın arzu edilen yere gelecek. Biz buna inanıyoruz ve inancımız doğrultusunda da çalışıyoruz. Gelecekte bunu herkes görecek. Keşke şu anki siyasi iktidar bizim söylediklerimiz gibi doğru dürüst olsa. Neticede bu memleket, bu vatan bizim. Biz hiçbir şey kaybetmedik. Davamızın hak olduğuna inanıyoruz. Ankara da il başkanları ve genel idare kurulu üyeleri toplantısı oldu. İslam coğrafyasındaki gidişatın iyi olmadığı değerlendirmeleri yapılacak. Partimiz bir yol haritası çizecek. Hiç kimse bize bizi kandırdınız diyemez. Milli Görüş ne zaman iktidara gelmişse başarılı ve efsane çalışmalara imza atmıştır. Allah’ın izniyle gelecekte Milli Görüş partisi Saadet Partisi yeniden Büyük Türkiye’yi oluşturacak” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.